Tadeusz ŁomnickiII

Tadeusz Piotr Łomnicki

5,8
326 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tadeusz Łomnicki

Wiesz co? Nie wiem skąd masz ten szary łeb, bo Twoje pytanie jest na poziomie przedszkola.

Lipstick_92

trochę się kompromitujesz taką odpowiedzią :)

słuszne pytanie :)

filmm

Prędzej Ty tym pytaniem. Tadeusz to pospolite imię, ponad 40 lat temu tym bardziej. Nie widze w tym nic nadzwyczajnego, poza tym imienia nikt sam sobie nie wybiera. I w dzisiejszych czasach potrafią nazwać Józef bądź Pola. A o imieniach Żyraf, Żytomir lub np. Lajla nie będę wspominać, bo do tego ewentualnie można by było się doczepić...

Lipstick_92

Naprawdę nie wiesz o co, a właściwie o kogo chodzi ? Fałszywy_Prorok miał na myśli zbieżność imienia i nazwiska. Tadeusz Łomnicki, to był.... No właśnie ! Wielki człowiek, aktor. I niby nie jest wstydem nie wiedzieć ( chociaż w tym wypadku trochę tak), ale wstydem jest się tak zachowywać.

filmm

Domyślaiłam się, że chodzi też o to (widać to przecież nawet po numerku), ale przecież takie sytuacje się zdarzają.

filmm

Domyślaiłam się, że chodzi też o to (widać to przecież nawet po numerku), ale przecież takie sytuacje się zdarzają.

użytkownik usunięty
filmm

Ale spójrz na zdjęcia obu panów i porównaj. Mnie się wydaje, że są spokrewnieni. Być może to jego wnuk i dostał imię po dziadku? Też uważam, że Fałszywy Prorok niepotrzebnie się przyczepia. Nawet jeśli obaj aktorzy nie są spokrewnieni, to może rodzice pana Tadeusza, na forum którego teraz piszemy byli wielbicielami odtwórcy roli pana Wołodyjowskiego i nazwali syna na jego cześć. Widzisz w tym coś niestosownego?

Zacznijmy od tego, że ani ja, ani Fałszywy Prorok się nie czepia :) TEN Tadeusz Łomnicki był, jest i zawsze pozostanie jeden. a odpowiedź ''Nie wiem skąd masz ten szary łeb, bo Twoje pytanie jest na poziomie przedszkola.'' uważam za co najmniej idiotyczną. Lipstick_92 po prostu nie zauważył powiązania. TYLE i AŻ TYLE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones