Tadeusz Szymków

Tadeusz Włodzimierz Szymków

7,0
3 199 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tadeusz Szymków

Po południu wchodzę na Onet...Jak co dzień czytam wiadomości. Kryzys gazowy, wojna w strefie gazy, głupkowate komentarze polityków, krytyka stroju Dody w sylwestrowym koncercie. Masa innych durnych newsów i dupereli. Po chwili czytam skromny akapit o śmierci aktora. W żadnym serwisie nie napisano że zmarł Tadeusz Szymków. Pisano że zmarł aktor znany z takich filmów jak Psy, czy też Demony Wojny. Nie wiem jak inni miłośnicy kina, ale poczułem żal, że w taki sposób żegna się człowieka, który zapisał się w naszym kinie kilkoma ciekawymi rolami. Jego śmierć była dla mnie szokiem. Nie pisano że walczy ze śmiertelną chorobą, jak P.Swayze, o którym co chwila piszą nasze portale. Więcej szacunku dla naszych aktorów...

Stary_Zgred

w pelni popieram twoj apel(?) tylko poczytaj sobie komentarze(na onecie czy wp) zastanow sie jaka forma trafi do wiekszej ilosci odbiorcow czytaj.... czy portal bedzie tak popularny ze bedzie przynosil duze dochody. Wystarczy wlaczyc Tv... i komercyjna i nasza publiczna tam "wybitni"aktorzy tancza na lodzie.Swoja droga onet to ITI a ITI to TVN a tam poziomu tych dziennikarzyn nie bede komentowac

shultz_2

MACIE RACJE ... ...........GDYBY ZMARŁ JAKIŚ AMERYKANIN TO MEDIA BY TYGODNIAMI O TYM GADAŁY JAK NP. O ŚMIERCI ODTWÓRCY JOKERA W "MROCZNYM RYCERZU"................................A TU???? CZŁOWIEK SIĘ DOWIADUJE PRAWIE PO DWÓCH DNIACH...............................
WIĘCEJ SZACUNKU I ZAINTERESOWANIA DLA NASZYCH AKTORÓW..................

Stary_Zgred

Niestety potwierdza sie powiedzenie, cudze chwalicie, swego nie znacie.

Żegnaj Tadziu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones