Tadhg Murphy

6,2
606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tadhg Murphy

Gra Neda Lowa w "Black Sails" w 2 sezonie. Z tego co wiem na razie pojawi się w trzech odcinkach. Na pewno będzie ciekawą postacią skoro ma mieć spięcie z Charlesem Vanem ;)

Wookieyayou

Tak mi się właśnie wydawało, że to Ned Low...(najpierw oglądałem Black Sails, a dopiero potem Wikingów). On rzeczywiście ma coś z okiem? Bo w Wikingach nosi opaskę, a w Black Sails ma ucharakteryzowaną bliznę na tym samym oku.

Binek7

http://www.tvinsider.com/article/124/black-sails-tadhg-murphy-season-2-ned-low/ "Murphy lost his own eye when he was hit with a homemade arrow as a child in Ireland. "

Tak więc odpowiadając na pytanie: ma szklane oko, stąd ucharakteryzowana blizna czy opaska ;)

Wookieyayou

Dzięki! To wszystko wyjaśnia. :P

Wookieyayou

długo nie pociągnął :D

Wookieyayou

Tak myślałem,że to ten z Vikingów gdy zobaczyłem go w BS :D Dziwne,że tak szybko go zabili w Black Sails,bo jego postać miała potencjał.

danii20

Zgadzam się. ;) Miał potencjał i mogłoby wyjść z tego coś dobrego (może jednak nie aż tak dobrego, bo to jednak Ned Low), ale z drugiej przez jego wątek mogłaby się "rozjechać" reszta fabuły serialu, a przecież i tak tam trochę nawymyślali. Na szczęście mamy jeszcze takie postaci jak John Silver czy Rackham - stawiam, że to oni będą największym ożywieniem po tym wszystkim z Flintem, Vanem i Eleanor (bo mnie to już jednak trochę znużyło).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones