Tahar Rahim

7,5
4 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tahar Rahim

Nie będę umniejszała jego zdolności (chociaż uważam, że jest dobry, to do świetności mu daleko). Moim zdaniem ten mężczyzna ma bardzo tępy wyraz twarzy (wzrok w Proroku (w którym ta tępota pasowała).

Milenka_8

Filmu Prorok jeszcze nie oglądałam, aktora nie znam, ale twój opis bardzo mi się podoba ;). Muszę to sama zobaczyć :)

k_wozniak84

jaki opis ci się podoba? przecież ona napisała jedno zdanie na temat tego aktora.. "tępy wyraz twarzy"? co to w ogóle znaczy, nie rozumiem po co piszesz o czymś takim, oceniasz "skillsy" a nie wygląd.. zresztą prócz ciebie pewnie znajdzie się co najwyżej kilka osób które powiedzą to samo.. jeżeli w ogóle ktoś.. no nie wiem czemu, ale nie spodobała mi się ta wypowiedź ani trochę ;) musiałem skomentować.

kr3t

Wygląd jest istotny, i niejednokrotnie decyduje o tym, w jakiej roli zostanie obsadzony aktor. Natomiast komentarz autorki tego niepotrzebnego postu, mówiący o tym, że Rahim ma "tępy wyraz twarzy" o niczym nie swiadczy, nic nie wnosi i mogłoby go nie być.
Na przyszłość daruj sobie takie komentarze, i napisz coś konstruktywnego, bo marnujesz nasz czas. A czas to film, lub jak inni wolą - pieniądz !
Tahar Rahim mimo czegoś 'chłopięcego' w urodzie, pasuje idealnie do takich ról jak w "Proroku", czy do kina typowo gangsterskiego - i sam ten kontrast, jest ogromnym plusem. Umiejętności przyjdą z czasem, w miarę obsadzania tego aktora w coraz to lepszych filmach, co napewno będzie miało miejsce po "Proroku".

_wilczur_

Milenka_8
Nie wiem czy się z tego Twojego "opisu" śmiać, czy płakać... Nie ma to jak rzeczowa wypowiedź;)

Milenka_8

takie same odczucie miałem jak go widziałem w proroku.

skoczekpro

Świetnie zagrał w Proroku. Obejrzałam ten film kilka razy. Potrafi zagrać doskonale w scenach gdzie bohater jest zagubiony, onieśmielony albo brutalny. Ja go osobiście uwielbiam. Bardzo mi się podobała w filmie"Miłość i blizny"

Milenka_8

Ma ów "tępy wyraz twarzy" bo taki miał mieć w tym właśnie filmie. Zauważ, że na początku gra zagubionego analfabetę, który póżniej rozwija się w cwanego lisa. Wtedy też już raczej nie ma owej ekspresji - tylko zupełnie inną. ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones