Taissa Farmiga

7,4
10 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taissa Farmiga

Jak dla mnie ma twarz plastusia, jest podręcznikowo brzydka. No ale to nie czyni z niej złej
aktorki, na razie widziałam ją tylko w American Horror Story i nie mam jeszcze opinii.

apple_tini

Uroda to rzecz gustu. Tobie się nie podoba, a komuś innemu się podoba. Ja uważam, że jest śliczna.

Qska23

To prawda, jest podręcznikowo brzydka, ale to typ urody za którym niektórzy szaleją.

apple_tini

To pokarz swój ryj najpierw i wtedy ocenimy jaki jest jej a jaki twój i który brzydszy.

androgenius

"Pokaż", jeśli już, to raz. A dwa - od kiedy to trzeba być ładnym, żeby stwierdzić, czy ktoś inny jest ładny? Nie trzeba być wzorcem piękna, żeby mieć oczy i własną opinię na temat czyjejś urody.

androgenius

Dokładnie :D I niech pokaże podręcznik w którym opisana jest brzydota.

apple_tini

Jak widać (a dokładniej nie widać) gęby nie pokazujesz.
Spójrz w lustro.

gdynia_master

podręcznikowo to Adolf był wykastrowany więc powinien polecieć na pierwszy dostrzał a nie rządzić całym krajem i wojować? nie był ideałem? Wiec wsadźcie sobie podręczniki do śmieci,,,

Dziewczyna jest bardzo ładna, przynajmniej wygląda na taką która jest spokojna, ale pasjonuje ją odmienność, myślę że rola w tym serialu przekłada sie na jej samo życie osobiste i za wiele sie nie rózni, może po za tym że żyje i sie nie widzi z duchami ale jesli by mogła byłalby szczesliwa zapewne:))

apple_tini

nie oceniaj po wyglądzie, bo jeszcze kiedyś o Tobie gdzieś napiszą, że jesteś wieśniakiem lub wieśniarą...

Miszczkurde

mam nie oceniać wyglądu po wyglądzie? Filozof się trafił, jak i cała reszta u góry. Żebyście się nie posikali ze złości, że ktoś ma odmienne zdanie.

apple_tini

apple_tini ty jesteś podręcznikowo PUSTA jak bęben maszyny losującej przed zwolnieniem blokady.

apple_tini

A mi się strasznie podoba. Ma w sobie to "coś".

conti01

Zgadzam się

conti01

Wyruchałaby Cię na śmierć ;)

edi_nie_oglada_filmow

Żebym ja ciebie nie wyruchał na śmierć.

apple_tini

Mnie też podoba się inny typ urody.

fantynaaa

Ale macie temat, chyba nie wiecie jak brzydcy ludzie mogą wyglądać. Ona jest w porządku.

Askol

dokładnie... autorka tematu to chyba nie widziała brzydkich ludzi...

apple_tini

no super, mnie też się niezbyt podoba, ale każdy ma inny gust, no... przekażmy sobie znak pokoju i nie bulwersujmy się o takie głupoty xD

apple_tini

Według mnie jest ładna, ma ciekawy typ urody. Wszystkie te "idealnie piękne" dziewczyny, które pojawiają się na ekranie momentalnie zapominam, a ona jest ciekawa. No a poza tym w american horror story pokazała, że potrafi świetnie grać, a przecież to jest tutaj najważniejsze.

apple_tini

Jak dla mnie jest ładna, może nie ma jakiejś oryginalnej urody, ale nie powiem, że jest brzydka. Jest piękna :P I mam nadzieje, że będzie miała większą filmografię.

apple_tini

jest ładna ;)

apple_tini

Jest bardzo ładna

apple_tini

Jej uroda jest irytująco nijaka

apple_tini

zgadzam się, definicja braku urody...

apple_tini

interesująca

sekola

Mi się podoba. Ma taką słodką urodę. Jednakże mając porównanie - ona i Emma Waston (http://images.moviefanatic.com/iu/t_full/v1365454246/the-bling-ring-taissa-farm iga-emma-watson.jpg) widać, że nie jest najpiękniejsza. Jest przeciętna, ale mi jej typ urody bardzo się podoba. Ale to kwestia gustu, i tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
apple_tini

Też uważam, że nie jest specjalnie ładna, tylko że ja nie specjalnie lubię ją jako aktorkę... Chyba to po prostu jedna z tych osób, która pojawia się na ekranie a która irytuje cię swoją obecnością bez wyraźnego powodu ;)
A Wy ludzie wyżej bez hejtów, każdy ma swój gust ;)

apple_tini

Fakt, nie da się ukryć, że ma nieco odmienne rysy twarzy niż reszta typowych aktorek. Ale nigdy nie nazwałabym jej brzydką. Ma owalną twarz, zgrabny nos, proste, jasne włosy i zwyczajne usta, jest szczupła, wydaję się być też wysoka. I gdzie tu niby przejawia się jej "plastusiowość"? Widzisz gdzieś wielkie uszy i nos w kształcie kulki? Bo ja nie :) Moim zdaniem wygląd to jeden z jej atutów i osobiście chciałabym być taka "podręcznikowo brzydka" jak Taissa. ;)

apple_tini

Androny wać Pani prawisz. Cóż to bowiem za twór rzeczona "podręcznikowa głupota"? Przypomina mi to faszystowskich pseudonaukowców którzy za pomocą linijki mierzyli nos i wiedzieli że ktoś jest aryjczykiem czy nie. Po wtóre, wiadomo że kobiety są zawistne bardziej od facetów jeśli chodzi która piękniejsza i to przez ciebie przemawia. Nie powiem że jest zniewalająco piękna ale po obejrzeniu Mindscape twierdzę że ta dziewczyna ma coś w sobie.

apple_tini

Ładna, brzydka, śliczna, ochydna - ile ludzi tyle opinii... Dla jednego chłopaka ona może być szpetnym wieszakiem a dla drugiego piękną dziewczyna... Spójrzcie na zdjęcie Very Farmigi . Jakoś urodą nie porażała, a teraz jaka piękna... Do tego kwestia bycia ładnym to nie tylko po prostu ładna twarz, ale i odpowiednio dobrana fryzura, makijaż, dbanie o cerę, włosy, ubiór, bycie zadbanym po prostu.
Dla mnie ona nie jest jakoś wybitnie śliczna, ale gdybym miała do wyboru rozmawiać z taką Taissą albo z najpiękniejszą dziewczyną na świecie, ale nieumytą, rozczochraną, itp, to oczywiście wybieram Taissę. (ALe i tak nigy nie przyjdzie mi wybierać xd)

Pearl158

Ups, nie dam rady wkleić linku ;(

Pearl158

No i tutaj nie byłabym sobą, gdybym nie dorzuciła: ONA MA CUDOWNE WŁOSY !!! xd

apple_tini

Jak dla mnie jest prześliczna :)

apple_tini

Jak można mówić, że jest podręcznikowo brzydka ? Ktoś ma zajebiste kompleksy pisząc takie bzdety.

apple_tini

moim zdaniem jest ładna. nie jest to klasyczna piękność, ale nie jest też brzydka. ma bardzo ładne oczy, włosy i usta. a ten duży nosek dodaje jej uroku - czyni bardziej interesującą. i nie rozumiem wyrażenia "podręcznikowo brzydka". uroda to rzecz względna.

apple_tini

Podręcznikowo brzydka? Jesteś trollem? Nie żebym miał coś do trolli, sam sobie lubie po trollować, ale żeby obrażać kogoś kto osiągnął większy sukces od ciebie? Gościu tutaj odpowiedź może brzmieć tylko tak: jesteś * i tutaj w miejsce gwiazdki możesz sobie wstawić dowolny wulgarny epitet:D Jest prześliczna, a do tego niesamowicie gra. Jej rodzice to pewnie musieli hordy pedofili kijami odganiać

apple_tini

Ja uważam że jest prześliczna. Ma uroczą, dziewczecą buzię, ładne włosy i ten urokliwy nosek. Uroda jak wiadomo rzecz gustu. Taissa jest prześliczna, a w najgorszym wypadku można powiedzieć że ma oryginalny typ urody.

apple_tini

To ja proszę o nazwę tego podręcznika :D Przeczytaj definicję brzydoty i zobaczysz, że nie ma przy niej Twojego nazwiska ;) Nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba. Tak samo z brzydotą, dla każdego jest czymś innym + podbijam komentarz niżej: pokaż swoją twarz to się wszyscy pośmiejemy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones