Tamara Arciuch

7,0
8 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamara Arciuch

Znam tą aktorkę od czasu „Adama i Ewy” i wiem, że ma ogromny talent, szczególnie do grania
wrednych suk, ale babka się marnuje w telenowelach pokroju „M jak Miłość”. Do tego często gra
postacie drugoplanowe i epizodyczne. Rozumiem jednak jej motywy, z czegoś trzeba przecież żyć
a na bezrybiu i rak ryba. Mdłe telenowele to teraz najlepsze źródlo kasy dla aktora. Widać jest
jedną z wielu utalentowanych, którzy jakoś nie mogą się przebić. A myślę, że w głównej roli w
jakimś dobrym dramacie lub sensacji mogłaby naprawdę pokazać klasę.

Wystarczy wspomnieć role w „Oficerach”, „Weselu”, czy Niani. Aż miło było popatrzeć, że ma w
sobie coś więcej po za ładną buzią. Filmowcy naprawdę powinni dać jej szansę, bo jest tego
warta.

Jarek Bachanek

zgadzam się z tobą, ma zmarnowany talent przez seriale, ale teraz gra w 2 spektaklach kochanie na kredyt i pod niemieckimi łóżkami. Pamiętam jej rolę w Adamie i Ewie, miałam 6 lat gdy to oglądałam zagrała tam zajebiście, jako 6 latka bałam się Tamary, ale później przestałam. Jestem bardzo zawiedziona że Smarzowski raz obsadził Tamarę, a Tamara to dobra aktorka tak jak Agata Kulesza która u Smarzowskiego 3 krotnie zagrała. Chciałabym żeby Tamara zagrała podobną rolę co w Adamie i Ewie, i wolę ją z okresu Adama i Ewy niż teraz, w tamtych czasach była piękna miała super burzę loków, a teraz się pozbyła tych włosów.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Teraz jest łysa???

nie nie jest łysa tylko nie ma takiej fryzury jak w ,, Adam i Ewa " nie wiem dlaczego inaczej interpretujecie moje wypowiedzi.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Oj tam, nie złość się. Żartowałem. :D

to dobrze że żartowałeś bo taki jeden użytkownik się mnie mocno mnie wyzywał i stąd ten strach, ta złość.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ale za co? Za to, że lubisz Tamarę Arciuch?

że trochę pomieszało mi się w wypowiedzi co do Ireny Szewczyk pisałam że szkoda że zrezygnowała z aktorstwa a aktorką była trochę kiepską, tylko miałam na myśli że w ,, Daleko od szosy " trochę mi się nie podobała ale podobała mi się w ,, Milion za Laurę ". A nie zawsze mam tak że kogoś lubię po jednej roli czy jednej piosence. A słyszałeś jak Pani Tamara śpiewa ? Ja tak wspaniale zaśpiewała piosenkę Judy Garland z czarnoksiężnika krainy Oz. Powiem ci że u aktorów zwracam uwagę nie tylko na grę aktorską ale na ich uzdolnienie wokalno-muzyczne muzyką mocno się pasjonuje dzięki serialowi ,,Anna German ".

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ech...Gdyby ludzie mieli więcej taktu i wyrozumiałości, to żyłoby się wszystkim łatwiej. Nie masz co się przejmować. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, zawsze się znajdzie ktoś, komu coś się nie spodoba. Irena Szewczyk grała chyba Anię w "Daleko od szosy". "Milion za Laurę" nie oglądałem, więc nie wiem jak tam wypadła. Nie słyszałem też, jak śpiewa Tamara Arciuch, ale podoba mi się jako kobieta. :)
Ze śpiewających aktorów kojarzę tylko Scotta Grimes'a z "Kompanii braci". Kiedyś przypadkiem trafiłem na jego piosenkę i bardzo mi się spodobała. Scott jest uzdolniony nie tylko wokalnie, ale też potrafi grać na fortepianie. Zobacz:
https://youtu.be/7kiLv83So6M

każdy mi to mówi dzięki za miłe słowa, za wsparcie. Pani Tamara też śpiewała piosenkę do serialu ,, Halo Hans " serial nie podobał mi się ale piosenka w wykonaniu Pani Tamary cudna. Ze śpiewających aktorek podoba mi się pani Magdalena Kumorek, Joanna Trzepiecińska. Marian Kociniak który w zeszły czwartek zmarł też wspaniale śpiewał. Chciałabym żeby było więcej produkcji o piosenkarzach, piosenkarkach.

Jarek Bachanek

Z czegos trzeba zyc . A w serialach relatywnie dobrze placą ( jak na polski rynek).

Jarek Bachanek

Taki mamy rynek . Ogołem malutki i nie tylko jej talent na tym cierpi .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones