Tamsin Egerton

Tamsin Egerton Dick

6,9
1 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamsin Egerton

Jako Ginewra jest beznadziejna. :/ Za położenie tej roli w Camelocie dostaje ode mnie 1/10.

sever

ale cycki ma fajne

sever

Zgadzam się, Camelot z taką Ginewrą (Arturem zresztą też) jest słaby. Co innego reszta aktorów

czarnyrynek

podpisuję się! oczom nie mogłam uwierzyć, że to Ginewra. nie przekonuje mnie kompletnie. tak jak Arthur. chociaż ja nie mogę być względem niego obiektywna, ponieważ owego aktora szczerze nie znoszę.

czarnyrynek

mam to samo. aktora, który gra Artura po prostu nie trawię. gra słabo i słabo wygląda. o Ginewrze jednak nie będę się wypowiadała, bo również obiektywna być nie mogę. jednak muszę pochwalić i zwrócić uwagę na rolę Evy Green jak Morgany. Chyba najlepsza gra i charakter w serialu.

sever

Ona w ogóle na Ginewrę nie pasuje, wygląda jakby wzięli ją nie z tych czasów, kiepska charakteryzacja ;) Za to Eva Green jest najlepszą Morganą, jaką zdarzyło mi się oglądać!

Sol

"Ona w ogóle na Ginewrę nie pasuje, wygląda jakby wzięli ją nie z tych czasów, kiepska charakteryzacja ;) "

True.

"Za to Eva Green jest najlepszą Morganą, jaką zdarzyło mi się oglądać!"

Moze nie najlepszą, ale bardzo dobrą.

sever

Tasmin pasuje do roli Ginewry jak pięść do nosa. Może i jest całkiem ładna dla niektórych, ale do roli nie pasuje i zastanawiam się skąd twórcy wytrzasnęli pomysł, aby ją w tej roli obsadzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones