Tamsin Greig

Tamsin Margaret Greig

7,2
863 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamsin Greig

Niestety

użytkownik usunięty

Przez , nią musiałem dać Black Books 6 , bo gdyby nie sceny z nią i wogle nie było by tej postaci , to 9 bym dał.
Ps.Zauważcie , że najlepsze sceny i teksty w "Księgarni.................." są wtedy gdy jej nie ma.
A Bernard i Manny to geniusze :]

Ja tam dałam najwyższą, jak zresztą wielu produkcjom telewizyjnym, które lubię. Nie wiem, czy to do końca wina Tamsin, chyba miała zagrać takie dziwadło, bo tak było w scenariuszu. Nawet spotkałam w życiu kilka podobnych osób i jej gra nie jest dla mnie taka znowu rażąca. Chociaż zgadzam się, najwyżej oceniłabym Morana, potem Baileya, a Tamsin zjada tu ogony.

zulia_wedrowniczka

Nie zgodziłabym się z tym zjadaniem ogonów. Fran z całej trójki jest postacią najbliższą rzeczywistości i moim zdaniem dzięki temu idealnie bohaterów dopełnia. W wykonaniu Tamsin ma w dodatku sporo uroku :)

Fran spełnia ważną funkcję w fabule. Bez niej wszystko by sie rozleciało po pierwszym odcinku :). Ta postać zwyczajnie musi tam być aby maly ekosystem księgarni trzymał się kupy :). A Black Books ma u mnie 10/10 mimo ze nie lubiłam ani Fran ani Mannyego. To ze ich nie lubilam nie znaczy że bym ich usunęla, ani że mnie nie bawili :).

shish_kabob

zgadzam się, bez Fran czegoś by brakowało i chociaż Bernard był najlepszy to potrzebował właśnie takich świetnych postaci jako partnerów jak Fran i Manny

Proszę nie żartować, Tamsin Greig stworzyła świetną postać, a zabawnych scen z jej udziałem bez Bernarda i Manny'ego było mnóstwo. Poza tym ta trójka wspaniale się uzupełniała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones