Tamzin Merchant

Tamzin Claire Merchant

7,0
2 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamzin Merchant

Najgorsza postać z całego serialu i do tego brzydka jak niewiem co... Czekam na jej koniec bo nie mogę na nią patrzeć...

Filth_2

nie przesadzasz trochę?Nienawidzisz Tamzin,czy Katarzyny H.?Fakt,pięknością nie grzeszy,Katarzyny to ja nie lubię,ale bez przesady!

Boleynowa_9

Prawda...ładna to ona nie jest.Joss Stone jest o wiele ładniejsza a w "dynastii " zagrała tę co się królowi nie spodobała.

trixon1

Ja też jej nie lubię. Fakt jest brzydka, ale dobrze zagrała, Z drugiej strony mogli wybrać kogoś innego do tej roli.

Daniela_Lujan_87

Kogo? Na dworze Henryka nikt nie był piękny, a na pewno nie on. Kaszalot, do tego podczas małżeństwa z Kaśką, był już stary i gruby, fuj...

Filth_2

Dziecino, nienawiść to mocne uczucie, więc chyba przesadzasz ze swoją niechęcią... :P A Aktorka wcale nie jest brzydka, przesadzacie tu wszyscy... Piszecie o niej jakby była szpetna.

Wescik

Wescik ma rację
to że zagrała tą ,,głupią'' nie znaczy ze musicie ja obrażać
ona jest ładna

poxx

może i nie jest pięknością, ale nie jest szpetna. Wszystko zależy przecież od gustu...

Filth_2

a ja też uważam że wcale nie pasuje do tej roli nie lubię jej i jest brzydka jak noc !

sylsob1

nie krytykuj tak surowo. Zgadzam się zx AnnaCleves, wszystko zależy od gustu a uroda to nie wszystko. Popatrz sobie na oryginalne portrety żon Henryka i dopiero wtedy stwierdź, czy rzeczywiście jest taka brzydka. Wg mnie swoją rolę zagrała bardzo dobrze. Jest hipnotyczną, lekko zagubioną młodą dziewczyną :>

Filth_2

Zgadzam się, jeśli król wybrał już kochankę to myślałam, że będzie ładna jak poprzednie, a nie taki potwór. I jeśli królowa Anny z Cleves miała być brzydka to powinni wziąć ją a nie Joss Stone.

marta758317

tez jej nie cierpie najgorsza w serialu takie bez talencie a w dodatku płaska jak deskaklozetowa cyce jak cytrynki

Filth_2

Ale tu po niej jedziecie. Też tak na nią patrzyłam, i zastanawiałam się czy jest właściwie ładna czy brzydka i do tej pory nie wiem. Ma jednak w sobie magnetyzm, nie można od niej oczu oderwać. Raczej na plus i aktorka o jej rola.

użytkownik usunięty
Filth_2

O, zgadzam się. Prawie tak samo wkurviajaca jak Anna Boleyn.

Filth_2

Mnie się podoba, ładna dziewczyna. Widziałem ją tylko w Red Faction, nie wiem więc jak wyglądała jako żona Henryka.

Filth_2

Jak ją pierwszy raz zobaczyłam w "Dumie i uprzedzeniu" serio przez chwilę myślałam, że jest upośledzona ale okazało się że jedynie matka natura nie okazała się zbyt łaskawa

Filth_2

a na koniec to potrzebujesz gumowego młotka, zadawaj sobie 3 razy dziennie , choc i tak juz ci nie pomoze...

Filth_2

Niestety jeszcze gorsza w Salem...straszliwa brzydula

AureaDicta

tamzin brzydula? heheh sama jestech brzydula

riko62

jestech...czas na słownik

AureaDicta

u mnie na slownik a u ciebie na co ???

riko62

tego się nie domyślisz i tak :-)

AureaDicta

nie musze sie domyslac ja to juz napisalem wczesniej ...

riko62

tak trafna opinia, zwlaszcza, ze nigdymnie nie widziales na oczy. cos jednak trzeba bylo odpowiedziec...

AureaDicta

nie musze widziec, wystarczy ze umiem czytac, reszty mozna sie domyslec...

riko62

to ty myslisz...no to mamy brakujace ogniwo w ewolucji

AureaDicta

i znow sie mylisz , i to do kwadratu bo mylisz domysly z mysleniem, proste?

riko62

cale szczescie ze ogniwo mysli za mnie...uff to wspaniale uczucie kiedy do tego okazuje sie byc jeszcze nieomylne, a aktorka takze szpetna jak jej wierny fan ogniwo

AureaDicta

i po co tyle zazdrosci, nic nie zmienisz , zwlaszcza siebie jak jestes brzydka to co masz zrobic, jedno co mozesz zrobic to przestac robic z siebie glupa

riko62

Wiesz, ze za takie cos jest odpowiedzialnosc prawna?
Dosc wiec tej zabawy, albo wniose oskarzenie za bezpodstawne nekanie oraz obraze...a to w tym kraju jest karalne.

AureaDicta

nie zapoinaj ze tam gdzie mieszka Tamzin , jest dokladnie tak samo, z ta toznica ze tam jest to naprawde, ale nie w polsce tym przekletym mafijnym skorumpowanym i zlodziejskim kraju , ok ?

Filth_2

Może nie jest aż tak strasznie brzydka, kiedy nic nie mówi, ale kiedy ma scenę mówioną, to ma w sobie coś takiego odpychającego, ta mimika. Trochę przypomina mi Agatę Buzek, chociaż w porównaniu do Buzek Tamzin jest pięknością. Kiedy oglądam ją w Salem cieszę się niezmiernie, że ktoś szybko podjął mądrą decyzję aby wybrać inną aktorkę do roli Daenerys w Grze o Tron.
Ale trzeba przyznać, że do filmów tzw. "kostiumowych" jest idealna.

Filth_2

brzydal z niej straszny. ale postać fajna dobrze zagrana w serialu. Dobra aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones