Taron Egerton

Taron David Egerton

8,4
21 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taron Egerton
anku_fw

Fantastycznie wcielił sie w Eltona. Kompletne (pozytywne) zaskoczenie. Wydawał mi sie mydłkiem a tu dał czadu.

użytkownik usunięty
anku_fw

Czapki z głów za rolę Eltona!

anku_fw

Zgadzam się , zagrał genialnie

anku_fw

Egerton w „Rocketman” > Malek w „Bohemian...”. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze Egerton nie dostał nawet nominacji do Oscara a przereklamowany Malek otrzymał statuetkę. Dla mnie ta nagroda to największe nieporozumienie ever w kategorii Aktor pierwszoplanowy.

MaliniaEscobar

Tak samo i dla mnie. Mogli pominąć Pryce'a albo DiCaprio, kosztem Tarona.W ogóle cały film BR jest dla mnie przereklamowany, gdyby Rocketman powstał wcześniej to on zgarnąłby wszystkie nagrody.

Farmer767

Egerton zasługuje na Oscara, bo naprawdę umie wybierać role. Faktycznie na nominację zasługiwał i by powalczył z Pheonixem bardziej niż Driver, bo rola była bardziej wiarygodna i odwzorowana. Jednak mimo to Egerton mógłby zagrać w takim filmie by za pierwszym razem wygrac Oscara

joan19

Taron umie wybierać role, nie daje się zaszufladkować i nie gra w blockbusterach( podobno oferowano mu rolę w ,,X-men Apocalypse'' ,ale na całe szczęście odmówił)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones