Tatum O'Neal

Tatum Beatrice O'Neal

8,0
495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tatum O'Neal

Czy nie macie wrażenia, że ten Oscar (nie chce rozstrzygać zasłużony, czy nie) "zmarnował" jej talent? Wydaje mi sie, że był przedwczesny... Jeśli startuje sie w wieku kilku lat z takiego pułapu, to co moze być potem? Tylko klapa.... Niby wszyscy wiedzą, kim jest ta pani, co roku przed każdą kolejną oskarową galą w ciekawostkach podają, ze jest najmłodszą laureatką tej nagrody itp. Ale w ilu ona filmach zagrała w dorosłym życiu? Myśle, ze to przeszkodziło jej w zrobieniu większej kariery, bo w świecie figuruje nadal jako ta dziecięca gwiazda z oskarem... Szkoda tej aktorki!

Don_Mateo

Według mnie ona nie powinna była dostać tego Oscara a Linda Blair za "Egzorcystę" ! zresztą nic nie wiadomo... wiele osób twierdzi że O'Neal dostała Oscara dzięki ojcu !
Owszem w dzieciństwie i jako nastolatka zagrała kilka ciekawych ról jednak na tym się skończyło :(
Szkoda

Sidewinder

Ale często przecież tak jest, że gwiazdy dziecięce nie muszą być w dorosłym życiu gwiazdami. To nie jest równoznaczne.

Moim zdaniem Oskar zasłużony - zagrała rewelacyjnie i nie można zrucać winy na jej późniejszą karierę tym, że ją docenili. Przedwcześnie może, choć co ma do rzeczy wiek? Oskara daje się za konkretną rolę, a nie za doświadczenie, czy cokolwiek innego.

Choć dla mnie Oskary już dawno się skompromitowały. Niestety.

użytkownik usunięty
Zygfryd666

To fakt. Rola świetna w Papierowym księżycu. Ale czytając ciekawostki o niej można by pomyśleć, że prowadzi w konkursie: "kto najwięcej razy był odrzucany w castingu lub sam rezygnował z propozycji zagrania w filmie"

To lepiej poczytaj ciekawostki Melanie Griffith albo Brooke Shields ;D

MikeyS

Słuszna uwaga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones