Tawny Kitaen

Julie Kitaen

7,1
174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tawny Kitaen

Jest w klimacie lat osiemdziesiątych w takim jaki lubię.

Lid34

Tak, masz rację, jest klimat ;)
W latach 90-tych w Wypożyczalniach Video to był nawet pewnego rodzaju przebój na kasetach video, nieźle się wypożyczał, a ta aktorka też się do tego przyczyniała.
Szkoda że wraz z erą VHS został zapomniany, jak i wiele innych ciekawych filmów :/

Montago

Mało dobrych filmów doczekało się kopii na DVD. Choć już jeden, na który parę lat czekałam jest w drodze Go now z 1995 roku.

Lid34


O tym filmie nawet nie słyszałem, a jeśli był oficjalnie wydany na kasetach to powinienem... :o

Gdy niedawno oceniałem hurtowo to co na VHS oglądałem w dekadzie lat 90-tych ( a było tego z 2 albo i 3 tysiące tytułów) to przy niektórych filmach oddałem pierwszy głos.
Czasem jest ich kilka, czy kilkanaście (rzadko lekko do 100 się zbliżają) ale to też oceny od ludzi którzy dawno go oglądali, lub obecnych kolekcjonerów kaset video.
I nie są to tylko jakieś niszowe czy C-klasowe produkcje.
Sporo z nich to dobre, wartościowe filmy z w miarę znaną obsadą.
Nikt tego na płytach nie wydał ponownie, mimo że na Zachodzie były edycje DVD.
Przykład sprzed paru dni, gdy chciałem podać komuś na Forum film o prawie do eutanazji ("Prawo do śmierci") , patrzę na FW - a tam pusto, nawet nie było żadnego komentarza...
https://www.filmweb.pl/film/Prawo+do+%C5%9Bmierci-1987-98982
Zajrzałem na IMDb - ledwie jedna kiepska okładka.
Na szczęście tam kontrybucje z okładkami czy kadrami natychmiast akceptują, więc uzupełniłem im od razu stronę i lepszy plakat jako główny ustawiłem ;)
https://www.imdb.com/title/tt0093862/mediaindex

Jednakże czytałem nawet o takich przypadkach, gdy filmy w żadnym państwie na świecie nie zostały wydane ponownie na żadnym nośniku od czasu premiery na VHS.
I jedynym źródłem pozostają kasety (gdy ktoś ma sprawy magnetowid), albo jakiś "rip" na YouTube.

Może kiedyś wszystko będzie już w wersji cyfrowej, ale kiedy? Któż to wie... ;)


Montago

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones