Tawny Kitaen

Julie Kitaen

7,1
174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tawny Kitaen
siLk_2

dokładie:) mega sexy

siLk_2

Dziś niestety wygląda jak Joker, kolejna głupia ofiara operacji plastycznych.

lalala

Niestety...

siLk_2

Występowała w kilku teledyskach zespołu, nie tylko w tym.

siLk_2

Występowała w paru teledyskach, m.in: ''Here i go again'' czy ''Still of the night''. Niezła dziunia z niej była swego czasu.

siLk_2

Fakt, w wieku dwudziestukilku lat wygladala niesamowicie! Niedawno kupilem plyte Dvd z video clipami zespolu Whitesnake, tylko dlatego, ze w trzech ich clipach wystepuje wlasnie mloda Tawny Kitaen - az przyjemnie popatrzec. Mam tez film Dvd z jej udzialem ,,Gwendoline_The Perils of Gwendoline In The Land Of The Yik Yak''_1984 (czeka w kolejce do obejrzenia). W serialu ,,Hercules The Legendary Journeys'' (jako Deianeira) tez wygladala zjawiskowo. I taka chce Ja zapamietac...

alien1369

Gwendoline ogladalem, Film slaby, ale Tawny Kitaen piekna.

alien1369

Polecam horror z jej udziałem: "Witchboard" (pol. Diabelska plansza). Z 1986, fajny klimat. No i oczywiście "Bachelor Party" (pol. Wieczór kawalerski) z Tomem Hanksem. Szkoda, że nie zrobiła większej kariery.

Pawuloniasty

Dzieki, za polecenie filmu. Niestety, nie wszystkie tytuly pojawily sie u nas na Dvd, wiec ,,Witchboard'' kupie w oryginale. Namierzylem ,,Wieczór Kawalerski'' z lektorem i niedlugo do mnie dotrze. Ostatnio wracam do filmow z lat 80-90, niektore tytuly wcale sie nie ,,zestarzaly'' (np. ,,Ona będzie miała dziecko'', ,,Król Kosza'' - oba z Kevin Bacon'em, czy ,,Wolny dzień Ferrisa Buellera'' z Matthew Broderick'em - z ogromna przyjemnoscia przypomnialem sobie te obrazy). Od jakiegos czasu kupuje plyty z filmami Dvd do mojej kolekcji , ale niestety, niektore starsze tytuly ciezko teraz zdobyc (np. ,,Jazon i zlote Runo'' - Jason London_2000, od dawna szukam tego na Dvd). Ja z kolei polecam film ,,Trzy Serca_Three of Hearts'' - Kelly Lynch _1993, dla mnie swietny film, z przepiekna  Sherilyn Fenn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones