Taylor Kitsch

7,5
12 315 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Kitsch

Moglby ponownie zagrac Remy LeBeau / Gambita.
Ale podobno w ktoryms X-menie Gambitem bedzie Channing Tatum :-(

Adan69

Tak! Taylor był dla mnie idealnym Gambitem. Nie rozumiem dlaczego znów go nie zagra.
Wiadomo dlaczego nie dostał tej roli tylko Tatum?

cruciatus_

Nigdzie nie widzialem aby pisali dlaczego nie Taylor Kitsch.
Chyba boja sie ,ze T.Kitsch nie przyciagnie widzow ,bo jego ost.filmy (Battleship i John Carter) malo zarobily.

Taylor Kitsch to nie jest wybitny aktor ale Gambita akurat zagral pozadnie i idealnie pasuje do tej roli.
Napewno lepiej niz Tatum, jego Gambit pewnie bedzie duzo tanczyl :-P

Adan69

Tattum w ogóle nie pasuje na Gambita, wizualnie. Chyba, że uda mu się pozbyć mięśni, uszczuplić i trochę urosnąć, bo nie pamiętam wizerunku Gambita, gdzie był taki postawny, ale sam Tattum stwierdził, że się nadaje, bo też jest z Nowego Orleanu.

harmless

Nie mozna dopasowywac aktora do postaci z komiksu tylko pod wzgledem wygladu, bo to akurat mozna dopasowac.
Tattum poprostu nie jest tym typem aktora ,ktory moglby pokazac charakter Gambita,
jesli nie chcieli Kitscha to mogli zatrudnic np. Matta Bomera

Adan69

no i już Bomer, by mi lepiej pasował.
Ale wygląd też swoje robi, bo czyjejś sylwetki nie dopasujesz, a napakowany Gambit nie będzie wyglądał jak Gambit.

harmless

Taylor jako Gambit miał ten charakter a Tattum to będzie porażka :/ Coś czuje że Gambit w jego wykonaniu będzie sztywny jak kij od szczotki :p

alienowa

Zapewne tak będzie. Też nad tym ubolewam, Tattum za sztywny i zbyt napakowany do tej roli, no i twarz nie ta w ogóle. A Kitsch jako Gambit bardzo pasował. A do tego jest bardzo przystojny wg mnie, właśnie w takich włosach jak w Wolverinie czy Klubie Bang-Bang.

CeeTallis

No i Gaspard Ulliel - Remy byl francuzem,jak Gaspard. No i Gaspard nie jest zbyt postawny,ma wyglad i jest swietnym aktorem

harmless

moim typem byl Ian Somerhalder (Boone z lostów,Damon z Pamietników Wampirów). ma wyglad,sylwetke. nie jest zbyt nakokszony ani zbyt chudy. no i ma odpowoednia mimike .

dawid10809

Hmmm. Faktycznie, Ian by pasował, n apewno lepiej niż Tatum... Chociaż moim zdaniem Kitsch był idealny....

weronika_LOTR

no albo richard madden. ale podejrzewam ze nie bedzie tragedii, ufam foxowi wzgledem wyborów

Adan69

Zgadzam się Taylor Kitsh jako Gambit bo ten czajnik tatum to będzie parodia gambita

Adan69

Channing tatuma nie lubie! nie wiem dlaczego zmienili

guga_buzka

juz jest potwierdzone:
Channing Tatum jest Gambitem w nast. filmie x-menow i mozliwe,ze Gambit bedzie mial swoj film.
Jesli Channing jako Gambit zacznie tanczyc to wychodze z kina :-P

Adan69

Jeśli zacznie tańczyć albo robić striptiz to ja rzucę czymś w ekran, oświadczam to z tego miejsca.

pani_sroka

moze teraz x-meni zaczna walczyc jak w step up,
bedzie bitwa ekip na parkiecie, kto lepiej zatanczy ten wygra

Adan69

Już myślałam, że gorzej być nie mogło jeśli chodzi od Gamita i po pewnym czasie przyzwyczaiłam się do jego twarzy... ale teraz? Tatum? SRSLY?

Adan69

Czytałem że zabiegał o rolę Gambita według mnie też pasował bo w genezie wolverina zagrał rewelacyjnie ale tego Czajnika tatum to nie widzę w tej roli ponieważ to drewno ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones