Ted DiBiase Jr.

Theodore Marvin Dibiase Jr.

5,3
53 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ted DiBiase Jr.

W kolejnych odsłonach "The Marine" mogli obsadzać Johna Cenę...

MyNameIsDeath

Co do dublowania tematów: to jakiś problem z głową czy internet z neostrady?

Last_Ronin

LOL, nie wiedziałem, że tak podublowałem temat :P A Ty daruj sobie lepiej ten sarkazm dla ubogich, na nikim wrażenia nie zrobisz.

MyNameIsDeath

Dlaczego miałbym sobie czegoś darować? Zadałem proste pytanie...Rozumiem zdublować temat raz, ale zrobić to aż 6-krotnie? To nie jest normalne. Ty zrobiłeś, ale negatywne. Nie łatwiej by było posypać sobie głowę popiołem, tylko dalej iść ścieżką buractwa?

Last_Ronin

Wyraźnie napisałem, że nie dublowałem tematu celowo. Ty wolisz szukać dziury w całym. Jak jakiś burak. :P Zresztą, po co tłumaczę się przed trollem...

MyNameIsDeath

Ja zadałem pytanie, a ty zacząłeś mnie obrażać pieprząc głupoty o ubogich oraz jakiś wrażeniach zamiast przyznać się do głupiej wpadki i zwyczajnie zamknąć mordę. Czas dorosnąć i zacząć przyznawać się do swoich błędów, a nie mieć jakichś problemów do kogoś kto zwrócił ci uwagę. Swoim zachowaniem pokazujesz tylko jakim niedojrzałym gówniarzem jesteś oraz to że recenzent też może być idiotą.

Last_Ronin

Nie wziąłeś dziś leków czy masz przepustkę na internet w domu wariatów? Nie ma ani żadnej "wpadki", ani obrażania, ani problemów - wszystko sobie uroiłeś. Zamiast robić dramat na pół internetu, weź się, człowieku, ogarnij, bo od powtórzonego na forum tematu świat się nie zawalił - przynajmniej świat normalnych ludzi. PS. Nie mam mordy i nie mów mi, co mam robić, karykaturo internauty. Cześć.

MyNameIsDeath

No to teraz dla przykładu odpowiem normalnie, jak to powinno wyglądać (może się czegoś nauczysz), chociaż nie podałeś tematu co do którego miało by się to odnieść. Nie biorę leków, a internet mam z UPC. Trudne? Wow...zrobiłem to, widziałeś? Zachowałem się normalnie, a nie jak kretyn z wystrzelonym ego.

"Nie ma ani żadnej "wpadki", ani obrażania, ani problemów - wszystko sobie uroiłeś."

Żałosny ignorant, zmieniam zdanie, wpadką to było twoje poczęcie.

"Zamiast robić dramat na pół internetu, weź się, człowieku, ogarnij, bo od powtórzonego na forum tematu świat się nie zawalił - przynajmniej świat normalnych ludzi."

Super...idiota dublujący tematy każe mi się ogarnąć, tego jeszcze nie grali. Dokładnie bo nie w tym rzecz, świat się wali przez takich żałosnych podludzi którzy nawet do takiej bzdury nie potrafią się zwyczajnie przyznać, właśnie to jest chore.

"Nie mam mordy i nie mów mi, co mam robić, karykaturo internauty"

Wybacz, chodziło mi o zakłamany pysk. Mówiąc żebym ci nie mówił co masz robić, też mi rozkazujesz, o ironio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones