Ted Levine

Frank Theodore Levine

7,6
12 121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ted Levine

Najpierw oglądałem Milczenie ale za nic nie poznałem go w Monku :)
Zmienił się mocno

kilek1

Ja na odwrót. Najpierw oglądałem Monka, a dziś wieczorem pierwszy raz Milczenie Owiec - nawet jeśli nie po twarzy, od razu po głosie można go poznać :D Już w scenie z kanapą, kiedy miał czapkę na głowie. Ciężko mi było zachować powagę mając w pamięci Teda Lavine jako poczciwego kapitana Stottlemayera, zaś w Milczeniu jako ... sami wiecie.

Godryk

ja też najpierw widziałam Monka, za nic nie poznałam :D

Agavaa

Nigdy , ale to nigdy nie powiedziałbym że poczciwy Stottelmayer z Monka to Buffalo Bill. Wczoraj po raz kolejny obejrzałem sobie milczenie, dzisiaj sprawdzam sobie z nudów aktora a tu takie zaskoczenie, genialny aktor. W milczeniu moim zdaniem równie dobry co Hopkins.

Danas_fw

dawno ogladalem milczenie, monka obejzalem parenascie odcinkow, nigdy bym nie skojazyl tego aktora z rola w milczeniu :)

Godryk

No ja dokładnie to samo xD Strasznego Zonka miałam jak się zorientowałam

Godryk

Poznałam dopiero po głosie, że to Stottlemeyer z Monka. ;] Głos ma niepowtarzalny. Jeden z tych aktorów, których mogłabym słuchać godzinami.

kilek1

Nic się nie zmienił. Ja pierw widziałem Monka, później było miłe zaskoczenie, gdy zobaczyłem Milczenie. W każdym filmie go rozpoznam. :)

Demotrix

Ja tak samo, najpierw obejrzałam Monka, i muszę przyznać, że w roli kapitana Stottlemeyera bardzo mi się spodobał... poźniej, szukając zdjęć seryjnych morderców znalazłam zdjęcie z "Milczenia owiec", w którym krzyżował ręcę"... bardzo mnie to zaintrygowało... od razu go poznałam w "Milczeniu owiec"... ja mam pamięć fotograficzną i nawet bez tego charakterystycznego głosu go rozpoznałam :))

kilek1

Ciekawe jak tam jego kolczyk w sutku ; D .

victory15

zapewne się już zarósł sutek, ale różnica pomiędzy monkiem, a milczeniem owiec jest kolosalna ;o

suckinsyn

W życiu bym nie poznała ,chociaż kto go tam wie , może ma jeszcze .

suckinsyn

Myślicie że to jego sutek? Wątpię... A tam niżej? Przecież na pewno tak nie wygląda :P Ja zobaczyłam go najpierw w "Monku" a potem w "Milczeniu" i też ciężko mi uwierzyć..

użytkownik usunięty
kilek1

Strasznie zdziadział... ale dalej gra spoko:)

kilek1

"Milczenie owiec'? -nie spodziewałem się tam jego. Ale w "Betrayed' też nie do poznania.

qqryqu

Gdybym nie przeczytał na filmwebie, nie uwierzyłbym. Stottlemayer Buffalo Billem?! LOL!
Put the lotion in the basket, Monk.

kilek1

To ja to samo. Oglądając Monka w ogóle mi się wydawało że oglądam pierwszy film z udziałem tego aktora, a tu się okazuje że sporo filmów z nim wcześniej widziałam i nie poznałam. he!

kilek1

A ja widziałam go najpierw w filmie "Milczenie owiec", potem w serialu "DM" a kiedyś tam we "Wzgórzach..." W pierwszym wymienionym tytule nawet przez minute mnie jego kreacja nie zainteresowała. Podbił za to moje serce jako policjant w serialu, nawet bardziej niż tytułowy Monk. We "Wzgórzach.." też wg mnie zagrał wspaniłą rolę. Ogólnie uważam go za dobrego, a może i bardzo dobrego aktora drugoplanowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones