Tede

Jacek Maciej Graniecki

3,8
110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tede

Jego kawalki byly slabe a jego wypowiedzi na Vivie czy innych stacjach byly bezsensowne

sador1991

I grał policjanta

DoktorLejdo

Akurat policjantów grali również
- Ice T (w czasach gdy nagrywał gangsta rap, chyba nawet w jednym roku zagrał policjanta i nagrał kawałek Cop Killer, wszędzie piszą że nagrał utwór o zabijaniu policjantów a kilkanaście lat po tym gra policjanta w serialu, zapominając o filmie New Jack City z 1991roku gdzie już wtedy grał tajniaka)
- 2Pac (niedługo przed śmiercią)
- Ice Cube (współautor F@ck da Police, grał psa już parę razy)
- Dr Dre (akurat zagrał skorumpowanego psa w Training Day)
- LL cool J (legenda rapu, lżejsza odmiana tej muzyki niż wyżej wymienieni, ale policjantem juz był parę razy)
Oprócz tego: 50cent, Ludacris i pewnie wielu innych.

Sam nie przepadam za Tede, ale samo zagranie w filmie policjanta nie jest niczym złym. Bardziej chodzi o to że akurat rola Tedego była żenująca i w żenującym sitcomie którego puścili chyba ze 3 odcinki :-)

RealKalps

Żeby tylko tego serialu nie emitowali nigdy tak jak TVN od 2003r nie emituje YYYreek kosmiczna nominacja

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DoktorLejdo

Tylko 6 kawałków mi sie podoba

użytkownik usunięty
sador1991

Jego podejscie do fanów oglądałem przed chwila filmik jakiś chłopak chciał z nim zdjecie sobie zrobic a tede bo kiedyś nie było w telefonach aparatów i był spokój xd koles mówi dobra przepraszam a Tede no i proszę bardzo .Kolejna żenua co się mnie przypomniało jak zrobił sobie fikcyjny kanał że Tede to illuminati jest a potem się przyznal że to on nagrał ten filmik że tam jest w illuminati .Albo cos było że jechał przez wies i wysmiewal ich mieszkanców no wielki miastowy się znalazł .

sador1991

Ale dobry w dubbingu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones