Teresa PalmerI

Teresa Mary Palmer

7,7
12 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teresa Palmer

Prześliczna aktorka!

użytkownik usunięty

Nie uważacie? :)

z wyglądu druga Kirsten Steward, czy teraz zapanowała jakaś nowa moda na branie do roli głównej (w filmach o tematyce wampirów lub zombie) aktorki podobne do K S?, nie wiem dla mnie to one grają tak samo

Arya_13

wg. mnie Steward jest ładniejsza.... a co do jej gry, to taką w Zmierzchu miała rolę. Jak czytałam książkę, to tak ją sobie wyobrażałam. No i innych filmów z nią większość osób nie widziała, a oceniają...

Xandriaquee

po prostu jestem do niej uprzedzona i tyle

użytkownik usunięty
Arya_13

Moim zdaniem Teresa Palmer jest o wiele ładniejsza od Kristen, której miny praktycznie nie zmieniają się w trakcie filmu ;)

Zgadzam się, jest nie tylko ładniejsza, ale też zdolniejsza aktorsko. :-)

DLACZEGO rodzice dali jej tak okropne imie ???????????

Przecież mogli jej dac Tamara albo cokolwiek innego.......... A taka Piękna jest..........

Tak zgadzam się jest o wiele piękniejsza od K.S. Prawdę mówiąc na filmach ciężko mi od niej oderwać wzrok, a oczy to wprost mnie zachwycają

Xandriaquee

Steward to zdzira

Arya_13

Już dawno nie widziałem tak głupiego porównania, Kirsten Steward nie dorównuje jej do pięt jeśli chodzi o urodę.

Uwazamy :)
Zwlaszcza w filmie "Take Me Home Tonight".

użytkownik usunięty
CyboRKg

"Szalona noc"? :D Oglądałam, mistrzostwo :3

Zgadzam sie, choc ja oceniam Ja na 10/10. To jedna z moich ulubionych aktorek. Jest bardzo piekna i swietnie gra w filmach. P;)

Bardzo ją polubiłam :) oglądałam już pare filmów z nią i chce wiecej :D polecasz jakieś konkretne?? :)

Uważamy, uważamy.

Teresa Palmer , nigdy niewidziałem takiej pieknej i uzdolnionej aktorki ;) polecam wam film z nią w roli głównej .film pt ,, Wybór ( The Choice )

użytkownik usunięty
Mateusz_Slowikowski

Popieram, jest piękna - A porównanie jej do Stewart jest krzywdzące, bo według mnie Teresa jest o wiele ładniejsza i bardziej utalentowana :)

W "Lights Out" nie mogłem od niej oderwać wzroku.

Świetna w Fappeningu

piękna :)

Zgadzam się.

Zgadzam się. Jest taka subtelna - rzadko zwracam uwagę na urodę kobiet, ale mnie zachwyciła. W mojej ocenie wcale nie jest podobna do Steward, jest o wiele delikatniejsza i... no "nie taka" - na plus oczywiście ;)

Zgadza się, ale paznokcie ma paskudne.

żeński gollum

Miodzio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones