Teresa PalmerI

Teresa Mary Palmer

7,7
12 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teresa Palmer

... Ali Larter i Kristen Stewart. Z wyglądu oczywiście

lillith96

Zgadzam się z tym. mi szczególnie przypomina Kristen Steward w filmie Wiecznie Żywy. Dlatego właśnie weszłam na jej profil żeby sprawdzić czy ktoś już poruszył ten temat no i nie pomyliłam się :D...

nelly321

albo Amber Heard

arcmarek

Zdecydowanie podobna do Kristen Stewart . Można je pomylić.

STM

nigdy bym ich nie porównała. Kirsten Stewart jest koścista a ta ma pyzatą twarz

swish_

To dlatego że jesteś kobietą i inaczej postrzegamy pewne szczegóły , pozdrawiam.

lillith96

Teresa jest niebieskooką blond wersją Kristen Stewart. Poza tymi różnicami są niemal identyczne. W Wiecznie Żywym byłam w szoku widząc to podobieństwo pomiędzy nimi, tym bardziej że Teresa grała manierą Kristen. Nic dziwnego, bohaterki Julie i Bella są do bardzo podobnymi postaciami.

Izabell673

ja już kilka razy ją pomyliłem z Kristen... oglądając Przełęcz... cały czas myślałem jak tak dobrze gra sceny, nazwijmy o zabarwieniu erotycznym, skoro jest lesbijką.. :) normalnie wtopa... :) jak się ogląda zdjęcia Kristen i Teresy to wydaje się że nie można ich pomylić, a oglądając Teresę w filmie zdarzyło mi się to już dwa razy - ten drugi film to Miasteczko Cut Bank

lillith96

ha! No właśnie dokładnie tak miałem ją opisać. Jak młodsza siostra Larter albo właśnie Stewart. Chociaz jeśli o sam wygląd chodzi to bije Stewart na pewno :)
Szkoda że jak na razie gra w takich shitach

air87

https://static.squarespace.com/static/51b3dc8ee4b051b96ceb10de/51ce6099e4b0d911b 4489b79/51ce61d7e4b0d911b44a31b8/1370547042213/1000w/hollywood-doppelganger-math _AmberHeard_KristenStewart_TeresaPalmer.jpg

air87

Stewart rzeczywiscie gra tylko w wielkich produkcjach,ale dla dzieci

CichyMorderca

i dla przygłupów

lillith96

Lol raczej Stewart ze swoja krzywa twarza i wiecznym wyrazem sraczki chowa sie przy tej prawdziwej aktorce.

lillith96

Mi ona przypomina Ume Thurman z początku lat 90ch (przed Pulp Fiction)
http://4.bp.blogspot.com/-DbJrqLmB-po/UMxbx-FtQCI/AAAAAAAAnOk/Vg8JnKwOcm0/s1600/ uma-thurmna-dating-gary-oldman.jpg
Jeszcze jak była z Gary Oldmanem.

lillith96

mi tam w hacksaw Ridge przypominała Scarlett Johanson

lillith96

Mnie trochę przypomina Ally Walker... z lat 90-tych.

lillith96

jak dla mnie to kopia Reese Witherspoon

użytkownik usunięty
lillith96

Haha, porównanie jej do Steward to większa obraza niż naplucie w twarz. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones