Teresa PalmerI

Teresa Mary Palmer

7,7
12 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teresa Palmer

mega podobne :D tylko że Kristen Stewart ma bardziej zmrużone oczy :D

Feelson

oglądałam dziś Ucznia i przez calutki film miałam takie samo wrażenie jak Ty, do pewnego momentu się nawet zastanawiałam czy to nie ona :D

black_cashmere

To sobie zobacz jeszcze Szaloną Noc - tam to już w ogóle Kristen w blondzie.

Jordan66

zobacze koniecznie, dzieki za typ;)

black_cashmere

Na zdjęciach rzeczywiście jest podobieństwo, niekiedy nawet bardzo duże. W filmie jednak od razu widać różnicę. Teresa jest o wiele lepszą aktorką niż Stewart (skoro o tym mowa, należałoby chyba powiedzieć że w ogóle jest aktorką; o Kirsten raczej nie można tego powiedzieć..), no i jest od niej (wg mnie, ale są gusta i guściki) dużo ładniejsza.

użytkownik usunięty
Tom_96

Oglądałem wczoraj "Ucznia czarnoksiężnika". Przez prawie połowę filmu zastanawiałem się, czy to Kristen Stewart przefarbowana na blond. Lepsza aktorka? Jak zwykle to samo pie...przenie. Rozchylone usta, taki sam uśmiech, Teresa Palmer nawet głowę przechyla w taki sam sposób... Jak zwykle naczytaliście się opinii "krytyków" i "znawców" sztuki aktorskiej, obejrzeliście durne, zmontowane filmiki na youtube (w rodzaju Kristen Stewart's acting school) i powtarzacie. Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy. Gościa, który grał ucznia widziałem wcześniej w "Za wszelką cenę" Clinta Eastwooda i oczywiście też zagrał tym samym zestawem min. Nicolas Cage to samo. Jest wielu aktorów, którzy w każdym filmie grają podobnie, ale antyfani Kristen Stewart i tak uważają, że jest ona jedyną aktorką, która zawsze gra tak samo, że w ogóle nie jest aktorką, że każdy by tak potrafił i bla bla bla. Wniosek: nie oglądajcie filmów ze Stewart bo wam szkodzą, a szkodzą w taki sposób, że po obejrzeniu wydaje się wam, iż macie pojęcie o tym jak powinien grać aktor. Niestety nie macie pojęcia, zamiast po prostu oglądać film liczycie ile razy Stewart poprawiła włosy. Cóż się jednak dziwić, o poziomie gustów społeczności filmweb świadczy ranking najlepszych aktorek, a tam Elisha Cuthbert wyżej, niż Jennifer Connely :)

Tom_96

no chyba nie, jak dla mnie Kristen jest lepsza

Jordan66

To samo pomyślałem , że to Stewart . Nawet się założyłem o browara i przegrałem :P

black_cashmere

w "Wiecznie żywym" cały czas myślałam, że to Stewart tam gra :P są bardzo podobne, choć głos mają inny ;)

Feelson

Może i podobne ale osobiście Teresa jest wyjątkowo śliczna a jakoś o Kristen tego nie powiem.

użytkownik usunięty
kasjan45

Dlaczego tak napisałeś ty okrutny użytkowniku? Teraz Kristen Stewart nie będzie mogła spać w nocy przez takie wypowiedzi :))

Feelson

Odniosłam to samo wrażenie ;) Są bardzo podobne, ale Teresa jest ładniejsza i gra lepiej niż Kristen.

użytkownik usunięty
HuntressOfDreams

O! i następny. Naprawdę Kristen bardzo się przejmuje tym, co tutaj piszecie.

Feelson

właśnie oglądam Szalona noc i aż musiałam sprawdzić obsadę bo naprawdę wygląda jak blond Kristen

użytkownik usunięty
Feelson

Całkowicie się z Tobą zgadzam... są jak te przysłowiowe dwie krople wody! :)

Feelson

osobiście nie widzę żadnego podobieństwa

Feelson

OMG już wiem skąd się biorą porównania typu polski Brad Pitt albo polska Angelina Jolie.. Ludzie jesteście ślepi, jeżeli ona jest podobna do Stewart to Rząd nie kradnie;p...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones