Terry TaylorIII

Terry Scott Taylor

9,1
8 ocen muzyki
powrót do forum osoby Terry Taylor

Nie mam pojęcia jak on taką szaloną muzykę wymyślił ! Nie mieści się ona w żadnych kryteriach jeśli chodzi o współczesną muzykę!

Neverhood i Skullmonkeys - absurd, groteska i surrealizm - jednym słowem mistrzostwo świata :D

mikhail_dragonov

Nie jesteśmy godni, nie jesteśmy godni :D

Muzyka doskonała - aż szkoda, że nie ma czegoś takiego więcej. Wciąga jak wielki spływ w środku kanionu, zachwyca jak głos Klogga (pieczeń z niebieskiej owcy, jak ktoś mi powie, kto mu głos podkładał!), elektryzuje jak spotkanie z Likidatorem Misiów xD CU-DO-WNE. Nie do opisania, pokochać można na amen. Absurd i groteska - cudownie celne słowa.

Cóż, "Neverhood" ubóstwiam, a także mam słabość do innych płyt pana Taylora, ale "Skullmonkeys" wydawał mi się strasznie przekombinowany (ech, to nie to samo...).

Pozdrowienia i niech kisiel jagodowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Cóż pozostaje mi się tylko zgodzić z powyższymi wypowiedziami :)

Kazik_chan

W menu gry "The Neverhood Chronicles" jeśli klikniesz w "About", wyświetla się filmik o powstawaniu Neverhooda, dużo ciekawych informacji można się z niego dowiedzieć - m.in. tego , że Kloggowi podkładał głos sam Douglas TenNapel :]

pozdrowienia ;]

mikhail_dragonov

Dobry plastelinowy ludku, wolisz do tej pieczeni surówkę czy sałatkę? ;)
(Sam Douglas TenNapel! WOW! TEN Douglas TenNapel! YAY!)

Pozdrowienia i niech kisiel serowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Kisiel serowy został z nami. Właściwie to się dość porządnie zmieszał się z nowo powstałym budyniem bananowym.

http://www.kickstarter.com/projects/1949537745/armikrog/posts/495631?ref=email&s how_token=3edbf94fabb95b89

Armikrog, następca Neverhooda, powstaje i wymaga małego wsparcia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones