Tess Gerritsen

Terry Gerritsen

8,8
5 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Tess Gerritsen

Widzę, że nikt jeszcze nie zrobił tematu na temat tej Pani. Jeśli ktoś lubi kryminały to jak najbardziej polecam Jej powieści (np. ogród kości, młodość dla wybranych, dawca). Bardzo dobrze się czyta i są wciągające a obroty akcji potrafią zaskoczyć. Przeczytałem już parę powieści pod rząd i chcę więcej :) To, że mają podłoże medyczne tylko je wzbogaca ale w żadnym wypadku nie odrzuca 'zwykłego czytelnika' czyli np. mnie, który z medycyną ma niewiele wspólnego, a można się nawet czegoś nauczyć ;) Polecam.

undeclared

Potwierdzam, książki pisarki już od lat są chętnie czytane przeze mnie i większą część mojej rodziny...

undeclared

Rowniez polecam, przeczytalam chyba juz wszystkie thrillery medyczne jej autorstwa, ale szczegolnie polecam serie z doktor isles i detektyw rizzoli :-)

undeclared

Powiem szczerze, że czytam drugą książkę tej pisarki i tak jak jest napisane wyżej "chcę więcej".
Zauważyłem w odpowiedziach, że ciekawią was tego typu "czytadełka", to ja polecam coś od siebie, mianowicie jak znajdziecie troszkę czasu i chęci to zachęcam do lektury książek Jo Nesbo a zwłaszcza serię z komisarzem Harrym Hole :) pierwsza część "Nietoperz", gorąco polecam :)

undeclared

Czytałem "Infekcję". Beznadzieja, poziom najgorszych książek Mastertona.

Shiloh

Zapoznaj się z innymi książkami pisarki, "Chirurg", "Skalpel", "Sobowtór" lub "Żniwo"...

undeclared

Ja polecam "Sekret, którego nie zdradzę"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones