The Killers

10
1 ocena gry aktorskiej
powrót do forum osoby The Killers

1 Coldplay
2 The Killers
3 U2
4 Muse
5 Keane
6 Nickelback
7 The Scorpions
8 The Feeling
9 Green Day
10 30 Seconds to Mars

loukas321

Tą listę napisał ktoś ,kto przyszedł na świat na początku lat 90-tych.
Chociaż U2 czy Scorpions mogą mylić!!!!

1068

''Tą listę napisał ktoś ,kto przyszedł na świat na początku lat 90-tych.'' - skąd wiedziałeś? ;)

loukas321

To bardzo proste,za wyjątkiem U2 i Scorpions wszyscy wykonawcy,których wymieniłeś swoje
największe sukcesy odnieśli w tym wieku.Gdybyś przyszedł na świat dekadę wcześniej na twojej
liście byli pewnie tacy wykonawcy:Nirvana,Tool,Alice In Chains,Nine Inch Nails,Soundgarden,Guns N Roses
Blur ,Pearl Jam,Radiohead,Faith No More,Oasis i reszta tzw.britpopu.Krótko mówiąc,każde pokolenie ma
swoją muzykę.I tak jak ja powracam z uwielbieniem do muzyki lat 80-tych ubiegłego wieku,bo to muzyka
mojej młodości tak ty za kilkanaście lat (i póżniej) będziesz słuchał muzyki ze swojej listy i będziesz mówił,że
to najlepsza muzyką jaka kiedykolwiek powstała.Pozdrawiam.







1068

Rzeczywiście to bardzo proste, jak zawsze mawiał Watson gdy Holmes wyjaśnił mu jego proces dedukcji.
Pozdrawiam również.

loukas321

Próbowałem taką listę ułożyć,ale nic tego.Mam kilkaset kompaktów i naprawdę bardzo
trudno wskazać pierwszą dziesiątkę. Poza tym wielu wykonawców ma na koncie tzw.
arcydzieło ale czy to oznacza,że są najlepsi skoro pozostałe albumy tego nie potwierdzają.
Ważne,że rock nie umarł,wprost przeciwnie żyje i ma się całkiem dobrze,a kolejne
pokolenie go słucha i się nim podnieca,chociaż moim zdaniem za dużo w nim
elektroniki!!!!!!Jeszcze raz pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones