Thom Yorke

Thomas Edward Yorke

8,3
312 ocen muzyki
powrót do forum osoby Thom Yorke

Thom Yorke tworzy genialną muzykę,idzie jej słuchać godzinami.
Ma bardzo ciekawy charakter;nie rozpowiada o swoim życiu prywatnym jak niektóre gwiazdy.Trudno znaleźć jakikolwiek wywiad z Nim,bo rzadko co pojawia się w mediach.Jest bardzo kulturalny co widać na pierwszy rzut oka.

Pozdrawiam Jego fanów!!!

Pzdr.Thom:D

Bodysnatchers

Nie jestem jego fanką,ale coraz bardziej zdobywa moje uznanie swoją postawą i talentem.Charakteru jego nie znamxDD 10/10 Poza tym to bardzo atrakcyjny mężczyzna...nie śmiejcie zaprzeczać:)

_Tanya_

There's no accounting for tastes, czyż nie? Dlatego nie śmiem zaprzeczać. Na mojej prywatnej liście, powiedzmy, najciekawszych Brytyjczyków (a warto wam wiedzieć, że Brytyjczyków ubóstwiam) dzierży zaszczytne trzecie miejsce.

Birke_La_Folle

ulalaxD
Dziś dzień marnowałam czas na youtubie i dzwięczny śmiech Thoma wywołał u mnie sympatyczną reakcję. http://pl.youtube.com/watch?v=3Ba3RcQc5-Q&feature=related :) końcówka fajjjjjna:) Coraz bardziej go lubię.

_Tanya_

No śmiech to ma fajny ;) Oj dobra, nie tylko śmiech ;P

Bodysnatchers

W świecie gwiazd to on lubiany nie jest. Wielu skarżyło się na chamstwo z jego strony.
Oczywiście, piosenki ma dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones