Thomas AndersI

Bernd Weidung

8,0
1 ocena występu osoby
powrót do forum osoby Thomas Anders

Największy wykonawca na ziemi! Uwielbiam Modern Talking i piosenki tego zespołu. Szkoda że Dieter Bohlen cały czas się kłócił.

użytkownik usunięty
Santino

To był dopiero zespół. Już stał się legendą muzyki dyskotekowej. Ciekawe czy jeszcze kiedyś będzie nam dane znów ich usłyszeć.

użytkownik usunięty

Zapomniałem dodać, że ostatnio próbuje swoich sił jako prezenter telewizyjny. Prowadzi na kanale Kabel 1 prgram "The best of Formel Eins" i zaprasza tam gwiazdy lat 80, które występują na żywo m.in. Sandra, Erasure T'Pau itp. A co do Dietera nie wiem czy to prawda, ale wiele słyszałem o jego charakterze, że jest apodyktyczny, arogancki i chciwy. Ale cóż - tak bywa, sława często uderza do łba. Mimo to do końca życia będę wdzięczy Thomasowi i Dieterowi za to, co razem zrobili.

Thomas ma najlepszy głos na świecie!!! Kocham piosenki Jego i Modern Talkink!!!! Dzięki Thomas za wszystko!!

Santino

Tak... Modern Talking mieli świetne piosenki. Kiedy cieszyli sie największą sławą, mnie nie było jeszcze na świecie. Ale znam wszystkie przeboje, na prawdę niepowtarzalny zespół.

Magnolia21

hehe niestety wodniki są samolubne i takie sobie a Dieter Bohlen jest wodnikiem :D Thomas Anders z pod ryb :D

użytkownik usunięty
Anulka_25

Szanowna Anulko_25! Bez takich uogólnień, proszę.

Anulka_25

i tu się nie zgodzę. Mój tato i dziadziu są spod wodnika i są fantastyczni i kochani. Ja z kolei jestem rybka... przyłóż do rany a gangrena murowana :) poza tym fakt "modne tłoki" są super wychowałam się na tej muzyce i pomimo iż słucham obecnie cięższej muzyki byłam ostatnio na koncercie Thomasa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones