Thomas Ian Nicholas

7,0
3 039 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Ian Nicholas

Nie znosze tego aktora.Jego umiejętności aktorskie pozostawiają wiele do życzenia.W ogóle jest beznadziejny i denerwujący.Moja (i tak wspaniałomyślna) ocena to 2/10.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Koles co Ty wiesz nim i o jego grze aktorskiej,moze znasz sie bardziej na kopaniu ziemniakow a nie na grze aktorskiej tego fasynujacego aktora. Po 1 super gral w American Pie a po 2 jest sliczniutki i tylko mu zazdroscisz :P Thomas Ian Nicholas jest NAJLEPSZY!!!

Na początku serdecznie pozdrawiam:)Pytasz co wiem o jego grze aktorskiej?Otóż widziałem tego gościa juz w kilku filmach i zdążyłem sobie wyrobić opinię na jego temat.Jeśli arguementem tego,ze ma talent ma być jego udział w "American Pie",to wybacz,ale jest on śmieszny,gdyż ten film to swiatowych arcydziel kinematografii nie należy:P.Co do urody Thomasa,to nie wiem gdzie Ty ją widzisz.Zazdrościć pod wieloma względami (także urody)to można takim aktorom jak :Brat Pitt,Val Kilmer,Peter Gallagher,ale na pewno nie takiemu brzydactwu jak ten chloptaś:P

Martin_Eden

Zgadzam się wsumie ja tam do niego aż tak nic nie mam filmy z nim przyjemnie sie ogląda, ale zeby sie nim zachwycać no cóż...kazdy ma swe gusta, ale jak dla mnie to już Saun Connery mógłby go zdeptać jak robaka jeśli chodzi o urok osobisty a zauważmy jaka jest miedzy nimi różnica wieku:D

Pawuloniasty

Ciesze się Synu Assama,że się zgadzamy.Nie zazdroszczę temu kolesiowi niczego a zwłaszcza "urody" :D W życiu nie chciałbym tak wyglądać.

Martin_Eden

Ej cwaniaczku... jak jesteś taki piękny to wyślij fotkę, zobaczymy czy naprawdę jest z ciebie takie ''ciacho''... żal.pl

monicalol2

Po pierwsze, to nie jestem żadnym cwanaiczkiem. Pod drugie ten, za przeproszeniem, aktor jest osobą publiczną i wyrażanie opinii na jego temat, także tych krytycznych, jest wpisane w jego zawód. Po trzecie nikomu nie muszę udowadniać, że jest ze mnie "ciacho"( chociaż jest :P),a tym bardziej wysyłać swojej foty, bo nawet, gdyby się okazało, że przypominam Brada Pitta, to dla za zasady i tak napisałabyś, że jestem beznadziejny :) Pozdrawiam !

Martin_Eden

Widzę, że nie którzy mają problem ze swoim ego. ;////

monicalol2

Nikt tu nie ma żadnego problemu. Odpieram tylko zarzuty, jak widać skutecznie :)

Martin_Eden

Osobiście muszę stwierdzić że mnie również Thomas nie powalił szczególnym talentem aktorskim, być może i ma ciekawą urodę, jednak liczą się też umiejętności aktorskie, a te według mnie są na dość niskim poziomie, już samą grą w "American Pie" mnie nie zachwycił, reszta filmów to potwierdziła, ale jak wiadomo, kwestia gustu :)) Pozdrawiam wiosennie :)

Martin_Eden

Skoro nie masz problemów z ego, to czemu piszesz, że jesteś taki ładny i
w ogóle... ??

w American Pie grał tragicznie! ilekroć pojawiał się na ekranie miałem ochotę zamknąć oczy bądź wyłączyć film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones