Thomas Jane

Thomas Elliott

7,3
11 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Jane

Facet grający jedną miną, nie potrafiący wyrażać żadnych emocji. Taki drugi Clive Owen.

Salmonella

A ile filmów z tym panem widziałeś, że tak twierdzisz?
Jakoś kompletnie nie mogę się z tobą zgodzić.

Amish1188

Przecież nie każę ci się ze mną zgadzać.
Jest to tylko moja opinia a nie jakaś prawda objawiona.

Co do pytania, to widziałem go w kilshot, Mgła (wyjątkowo nędzna gra), Punisher, Łowca Snów i IMHO w tych filmach nie pokazał niczego, co byłoby warte tych 8 punktów.
Oglądałem go jeszcze napewno w Podejrzany, Piekielna głębia, Cienka czerwona linia, Boogie nights, Bez Twarzy, ale kompletnie go nie kojarzę z tych filmów.

pozdrawiam

Salmonella

Nie o to mi chodziło. Po prostu także chciałem wyrazić swoją opinię. A tak było prościej ;P
Więc polecam ci Thursday. Moim zdaniem jeden z najlepszych z nim filmów. Poza tym obejrzyj też Hung. Ciekawą jest tu postacią. No i oczywiście Valentino czy Original Sin. W tych filmach miażdży moim zdaniem, mimo iż nie gra pierwszych skrzypiec. Ktoś tutaj na tym forum dobrze stwierdził, że to dobry aktor w samych złych rolach. Nie potrzebnie próbują (lub próbuje) kreować go na super bohatera.

Amish1188

Heh, obejrzałem wczoraj "Thursday" i muszę przyznać, że zagrał nieźle.

Salmonella

w "Podejrzanym", wg mnie, zagrał naprawdę fajnie, polecałbym jeszcze bardzo dobrą rolę w "Boogie Nights"

Krolik_Pudding

Może nie gra w samych ambitnych produkcjach, ale napewno nie jest aktorskim drewnem. Ma dobre momenty.

Krolik_Pudding

Ja Bym dorzucił jeszcze ''Standera'' bardzo dobry film i gra aktorska Thomasa.

Salmonella

salmonella chyba ci wypadł mózg z ostatnią biegunką do rury klozetowej, a co do prawdziwego drewna to radzę ci się udać do lasu tam je zobaczysz

tomucho77

dobra synku, zniżę się do twego poziomu i powiem: spie.rdalaj chu.jku.

Wszystkich pozostałych przepraszam za użycie wulgaryzmów.
EOT z tobą.

Salmonella

Paszoł won mi tu stąd bo mnie zarazisz jeszcze salmonellą i brakiem mózgu czopie spłaszczony.

Salmonella

He he Oceniłeś go 3/10 Po prostu Super.
Aktorskie drewno jak napisałeś, no nie pamiętam żeby grywał w komediach więc może stąd wywnioskowałeś ten przydomek;)
No w ''Wyposażonym'' gra dość zabawnie...

Gentleman_19

Chyba zdzichu35 coś napisał w wypowiedziach tego aktora na temat modelu strzelby powtarzalnej pump action Wayne'a i Carmen Colsonów, sprawdźcie to!

Salmonella

Co do Jane'a popieram w pełni, ale Owena proszę mi zostawić w spokoju :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones