Thomas Jane

Thomas Elliott

7,3
11 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Jane

Uwielbiam gościa za charyzmę jaką obdarzył Casey'a Wellesa w "Czwartku". Choć to też w sumie zły film, ale za to jaki :]
Właściwie tylko gra Thomasa Jane'a ratuje filmy w których występuje (wyjątkiem jest na pewno "Cienka czerwona linia", ale tam wszyscy tworzyli bohatera zbiorowego oraz jeszcze tytuły w których właściwie tylko statystował). Facet w każdym razie przykuwa do ekranu, ma zadatki na konkretnego twardziela filmu, następcę Brosnana czy Lee Marvina i życzę mu, aby nieco się wybił (po "Punisherze" myślałem, że coś się ruszy, ale on tylko dostal angaz do nastepnej czesci -- nie za dobrze :/

Picu

Nie wiesz jak mogę dorwać film CZWARTEK? PLEASE!
week04@interia.pl

iza_21

Niestety niewiele mogę Ci poradzić sto lat temu (chyba z 8) trafiłem go przypadkiem w tv na canal+ i tak mam go na video. Jedyne co mogę poradzić to obserwuj jak sokół tvp 1 i 2 bo od dwóch lat puszczają go co roku (w dodatku wersję reżyserską) więc może będzie i trzeci.
Best Regards

Picu

a mi się podoba w "Wyposażonym" na HBO :P

yaska

No rolę ma dobrą, tzw. z dużą pytą ;p Ale serial też jest zły.

Picu

A najlepsze jest to, że miał zagrać główną rolę w serialu "The Walking Dead". Widać polubili się z Darabontem na planie "Mgły". Jednak wówczas HBO zrezygnowało z produkcji, więc Jane zajął się "Wyposażonym". Wtedy AMC przejęło projekt, a że Jane miał już zobowiązanie wobec wspomnianego serialu, jego miejsce zajął Lincoln. Facet powinien znaleźć lepszego agenta, bo jednak ma wiele szrotu w filmografii. Też koło nosa przeszła mu główna rola w "Mad Men".

Suttree

Musimy to jakoś teraz bardziej zgłębić, to nie może być kwestia agenta. Te jego kobiety, miłość do komiksów, reżyserskie próby i jakaś premedytacja do pozostanie ol'schoolowym.

Picu

Jedno nie wyklucza drugiego. Znalazł sobie niszę, w której się spełnia, ale jakaś większa rola od czasu do czasu by mu nie zaszkodziła. Zwłaszcza, że ma potencjał i charyzmę. W sumie sam muszę przejrzeć jego nowszą filmografię. Chyba ostatnio "The Expanse" był czymś takim większym?

Suttree

No właśnie to nie było ostatnio bo jeśli o mnie chodzi to zachwyciłem się nim w 1 sezonie. Kto wie co się dzieję w tych dalszych...

użytkownik usunięty
Picu

Heh, podpisuję się pod tym :) Bardzo lubię Jane'a, może nie gra w specjalnie dobrych filmach, ale tak jak napisałeś - facet ma charyzmę i przyciąga do ekranu. Ciągle czekam na jakiś naprawdę zajebisty film typu "kickass movie", czyli porządne, mocne, męskie kino z czarnym humorem, akcją w starym stylu itp itd., z Thomasem Jane'em w roli głównej.

Picu

Popieram w całej rozciągłąści.

Picu

Szkoda, że nie zagra jednak w "Headshot" ze Stallonem. Wtedy może dostałby od Sylwka propozycję wystąpienia w którejś części "Niezniszczalnych"(a wątpię by zakończyli serię na Dwójce).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones