Thomas Jane

Thomas Elliott

7,3
11 390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Jane

Thomas Jane- rzadko spotykany przykład totalnego aktorskiego beztalencia, aż tak wypromowanego. Gość jest beznadziejny i w tej beznadziei nadęty. Miałem nieprzyjemność oglądania 3 filmów z jego udziałem i żałuje tego doznania po dziś dzień. Można nie umieć grac jak Stallone czy Segal, ale byc przy tym tak irytującym potrafi tylko ten zawodnik. Jaki aktor takie filmy i jakie filmy taki aktor. Tu sprawdza się to w 100%. Bagno.

air87

Jaki autor taka wypowiedz... Obejrzyj "Hung".

sever

"Jaki autor taka wypowiedz"
Zgadzam się- elokwencja, zmysł obserwacji, umiejętność konstruowania opinii, spostrzegawczość. To mnie charakteryzuje. Ale skąd Ty o tym wiesz? Wywnioskowałeś to po jednej wypowiedzi? A może śledzisz moje posty? Fan? Jesli będziesz chciał autograf to tylko przez sms..
Pozdro

air87

Moda na krytykę. Myślisz, że Twoja wypowiedź poruszy temat, a pożywką dla Ciebie będą odpowiedzi bez argumentów? Łatwo krytykować, ciężko samemu się pochwalić. Jeśli chciałeś zabłysnąć, to było się brokatem posypać. Pozdrawiam normalnych.

Danielultras1

nie jest to żadna moda, ale kilka subiektywnych uwag. Może będziesz w szoku ale informuję cię że od tego jest forum - by wypowiadać swoje zdanie. A to czy ci tajemniczy "normalni", o ktorych piszesz sie ze mną zgadzają czy nie , mam głęboko w d@pie
Pozdrawiam mających swoje zdanie

air87

Czy ja wiem, czy jest AŻ TAK promowany? Są tego lepsze przykłady.
Dla mnie facet jest zwyczajnie nudny i nic ciekawego sobą nie przedstawia w filmach.
W zasadzie to zgadzam się.

Iraheta

racja, drewno jak cholera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones