Thomas Jane

Thomas Elliott

7,3
11 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Jane

jak mozna go niepolubic, sympatyczny, dzielny, naturalny } utalentowany

Nie ma chyba takiego filmu.

użytkownik usunięty
Nekromanta21456

Nawet tu jest, pewnie niekojazysz przez te glupie tlumaczenia, w oryginale to Deep Blue Sea

Tak myślałem że chodzi o piekielna głębię, tłumaczenie pozostawiam bez komentarza

użytkownik usunięty
Nekromanta21456

Lektor w filmie w którym oglądałem powiedział jeszcze inaczej, rzeczywiście nie warto komentować tlumaczenia

zwłaszcza, że to nie jest tłumaczenie, tylko polski tytuł, a to całkiem co innego...

użytkownik usunięty
gggggrzegorz

Nierozumiem sensu "Polskiego Tytulu" :P

Nie jest teraz istotne czy jest tu sens czy go nie ma, istotne jest tylko to, że to nie jest tłumaczenie i o to mi chodziło :) Dystrybucja filmów rządzi się swoimi (często dziwnymi) prawami i nie warto w to wnikać. Kiedyś wymyślono sobie, że niektóre tytuły w oryginale nie będą dosyć atrakcyjne dla widza w danym kraju. Chyba najlepszym tego przykładem jest "Dirty Dancing", który u nas puszczano pod tytułem "Wirujący seks" :) Ktoś wpadł na pomysł, że "seks" będzie przyciągał ludzi do kina jak magnes, w sumie nie mylił się ;) Niektóre filmy zagraniczne mają nawet po kilkanaście tytułów w zależności od kraju w którym się ukazywały :)

użytkownik usunięty
gggggrzegorz

Hahahaha ja pierdziele, nie słyszalem o tej historyjce o dirty dancing, słyszalem nieraz tytul Wirujacy seks ale zawsze myslalem że to jakis inny film ale ogolnie co do twojego komentarza to masz absolutna racje :)

gggggrzegorz

cóż, to prawda że niektóre tytuły w oryginalnym tytułem są mniej atrakcyjne.

tylko że głównym motywem tego filmu miały być rekiny które gorzej wyglądają niż w Szczękach Spielbergach ale tak to jest jak się myśli ze na komputerze da się zrobić wszystko to wychodzą rekinki jak z animacji dla 7 latków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones