Thomas Kretschmann

7,4
12 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Kretschmann

Czy tylko ja widzę w nim bardzo duże podobieństwo do Liama Neesona? Z wyglądu oczywiście.

Cavaan_2

Dokładnie :D Mi z wyglądu i z głosu bardzo go przypomina.

Cavaan_2

Właśnie oglądnęłam "Imortel" i przez pół filmu myślałam, że gra tam Liam :D

Cavaan_2

zwłaszcza Pianista vs Lista Schindlera.. w mundurach wyglądają obłędnie i niemal identycznie ;)

Cavaan_2

Dokladnie. Mialem zakladac taki sam temat. Identyczni:)

Cavaan_2

Kropka w kropkę ;p. Może to bliźniacy i rozdzielili ich tuż po porodzie?

Laos

No proszę was!!! Może trochę są podobni ale Thomas jest przystojniejszy ;) Przyjżyjcie się ;)

wiki1314

Racja, kiedy byłam na "Walkiria", wiedziałam, że gra Thomas, ale kiedy zobaczyłam jego twarz przyszedł mi do głowy Liam Neeson.

wiki1314

Thomas jest szczuplejszy i bardziej "wdzięczny", a nie Liam - tyka :D

Cavaan_2

Podobna uroda ale zaraz Liam Neeson? Nie lubię szufladkowania ludzi i porównywania ich do kogoś lub czegoś. Thomas Kretschmann jest jedyny i niepowtarzalny. Nie pomyliłabym go z Liamem Neesonem gdyby stali obok.

ataner1

No właśnie! Thomas Jest jedyny i niepowtarzalny!!!!!!!!!!!! Koniec Kropka ;)

wiki1314

Zgadzam się z "wiki1314". Są podobni, ale Thomas jest ładniejszy.

ataner1

Żeby pomylić Thomasa z Liamem Neesonem to trzeba cierpieć na kurzą ślepotę. Radzę wzrok przebadać a nie bzdety pisać.

ataner1

Dokładnie trzeba mnieć coś ze wzrokiem. Jak weszłam na ten temat, z nazwiska nie pamiętałm kto to jest ten Liam N. dopoiero gdy znalazłam jego zdjęcia w necie przypomniałm go sobie ;) I przyjrzałam im się dokładnie. Tak wogule i w szczegule to oni nie są podobni :)

PS. THOMAS NaJPrZyStoJniEJsZY!!!

wiki1314

dla mnie nie ma żadnego podobieństwa. Thomas jest bardzo przystojny, Liama za takowego nie uważam.

Binula

A ja wczoraj oglądałam Immortal i moim zdaniem on wygląda jak młodsza weersja Robina Williamsa:) Ma bardzo podobne oczy i uśmiech. Przynajmniej w tym filmie.

wiki1314

Są trochę podobni, ale dla mnie to trochę dziwne, żeby nie wiedzieć kto to jest Liam, a rozpoznawać Thomasa.

Cavaan_2

W Residen Evil 2 wygląda bardzo podobie do Liama, zwłaszcza z profilu.
Ps. wiedziałem że znajde tu taki temat;)

Cavaan_2

w King Kongu byłam na 100% przekonana ,że to Liam,jak jego młodszy brat wyglada

Cavaan_2

owszem bardzo podobny - wg mnie zwłaszcza w Wanted

Cavaan_2

Tak, bardzo podobny, i wg mnie o wiele przystojniejszy i zdolniejszy od Liama. :P

Cavaan_2

Mi też Neesona przypomina ;) Obaj mega przystojni, ale jednak Tom lepszy. W ogóle trochę z wyglądu przypomina mi też naszego rodzimego 'grajka' Krystiana Wieczorka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones