Thomas Kretschmann

7,4
12 705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Kretschmann

Jest ateistą,a zagrał papieża.No normalnie nie wiem co powiedzieć.

symusi

Najlepiej nic nie mówić jak nie tolerujesz ateistów. Ja cenię go jeszcze bardziej.

ataner1

co za temat, aż się zaśmiałam.
To trzeba być:
-lesbijką, żeby grać lesbijkę
-gejem, żeby grać geja
-Żydem, żeby grać Żyda
-mordercą, żeby grać mordercę
-idiotą, żeby grać Rain Mana
Puenta: puknij się w głowę.

Binula

RainMan to chyba był autystyk, a nie idiota :] Taka mała uwaga

symusi

To jest śmieszne, a co papież jest kimś nadprzyrodzonym? Człowiek zwykle gra człowieka.

Tleli

:)

symusi

lol ;d

no i co z tego? Czy Brody jest Zydem? Nie. A zagrał Zyda. To niedopuszczalne ! :D

_yennefer

Brody jest Żydem ! Jego rodzice są w połowie Żydami a po za tym widać przecież.

_yennefer

Jak nie wierzysz sprawdź w wikipedii
<Wcale nie za krótki>

symusi

Niedopuszczalne jest to, że Robert Carlyle zagrał Hitlera, a nie jest zbrodniarzem na skalę światową albo przynajmniej zapalonym nazistą.

symusi

czy ktoś z Was skumał żarcik? ;> ^^

szuwarcia

Chyba nie widziałaś ani profilu założyciela ani jego innych wypowiedzi, z nich wynika, że gościu wierzy w to co pisze.

Tleli

Haha, a ja też na początku myślałam, że to taka ironia, za twoją radą zobaczyłam jego profil i... Jezu święty, czego tam nie ma xDDD

Jane_Roland

Szymuś jest zajebisty :)) Nie przypuszczałem, że tuż przed snem (jest godz. 1.38) tak zdrowo się uśmieję :)))

symusi

Ja bym się raczej zainteresowała, czy te wszystkie laski grające Maryje Dziewice mają błony. Bo jeśli nie, to jest sprawa dla rzecznika praw obywatelskich. Nie można tak bezkarnie oszukiwać ludzi!

Jorjan

Jest wielu ateistów ( w tym i ja) którzy cenią Jana Pawła 2 i ręczę ci że znalazłby sie nie jeden aktor który by przyjął tą role mimo że nie jest wierzący.Choć musze przyznać że nie zachwycił mnie tą rolą wole Adamczyka ;-)

Bondman

Kurde, nie jestem ani ateistką, ani aktorką, ale nawet za milion dolarów nie chciałabym grać roli gościa, który wspierał pedofila Marciela i który zabronił używać prezerwatyw w ogarniętej AIDS Afryce. No, chyba, że byłby to film na Prawdziwych faktach, a nie idealizowana hagiografia. Ale do takiego filmu to jeszcze daleeeeko....

symusi

Co to ma do rzeczy?

symusi

Jak nie wiesz co powiedzieć to nie mów!
Jak nie wiesz co napisać to nie pisz!
Jak nie masz nic lepszego do roboty to lepiej kładź się spać!

symusi

on jest artystą no sory, nie jest nazistą a tyle nazistowskich ról grał.
a papieża kto miał zagrać? ksiądz natanek???

firentis95

To by było coś, choć wolałabym księdza w roli nazisty. Potencjał jest:-)

użytkownik usunięty
Binula

He he, dobry tekst Binula :)

firentis95

Natanek by nie grał. Wierzyłby pewnie, że przeżywa naprawdę, że święty w niego wstąpił. Taka schiza, ten typ tak ma x]

symusi

Ja tam toleruję ateistów, ale profesor Z z filmu Auta był jednym z moim ulubionych czarnych charakterów, a tera? Dowiaduję się że aktor który mu podkładał głosu jest ateistom. To mnie trochę zabolało.

Andrzejcoolziomek

I jak ty teraz "bendziesz" żyć, bidulku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones