Thomas Kretschmann

7,4
12 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Kretschmann

Grał w wielu genialnych filmach wojennych.

Bree321

Tak to prawda grał w wielu genialnych filmach wojennych. Szczególnie zapadła mi w pamięci jego rola w filmie Stalingrad z 1993 roku, kiedy to świetnie odgrywał rolę porucznika Wehrmachtu. Chciałbym dodać, że oprócz wymienionych przez Ciebie produkcji ten znakomity aktor grał również w Walkirii gdzie grał Otto Ernsta Remera. W tym roku ma wejść do kina kolejna produkcja dotycząca bitwy stalingradzkiej a więc film Stalingrad (w obsadzie jest właśnie Thomas Kretschmann), mam nadzieję, że ten film jest godny pokładanych w nim oczekiwaniom. Pozdrawiam Ciebie :)

Bree321

Aż mnie zaskoczyło w jak wielu filmach go widziałem i w jak wielu filmach grał niemieckiego żołnierza (Pianista (Wilm Hosenfeld), Upadek (Herman Fegelein), Stalingrad, U-571, Walkiria (Otto Ernst Remer), Eichmann (Adolf Eichmann), Zatopienie "Laconii" grał nawet admirała Donitza. A obok tego postać papieża Jana Pawła II w filmie "Jan Paweł II: Nie lękajcie się".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones