Thomas Kretschmann

7,4
12 584 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Kretschmann

... jeśli chce zajść wyżej w Hollywood. I tylko tyle, bo talent i wygląd ma (już on bardziej by pasował na bonda w kolorze blond niż Daniel Craig). Życzę mu wielu dobrych ról (niekoniecznie u boku wielkiej małpy ;p)

diana6echo

w życiu nie oglądnęło mi się żadnej części bonda i się nie ma zamiaru...no...chyba, ze w końcu do części nr 666 (czy jakiś inny, dalsiejszy numerek) zaangażują Kretschmanna!!

brunet

Chłopk nie musi pracować nad akcentem!!! Bo on już go ma! Jest świetny, przystojny i wszystko co najlepsze a u boku małpy jako kapitan był jeszcze przystojniejszy jako Kapitan......

wiki1314

A ja go lubię w roli Niemców... ;) "Pianista", "Walkiria"... cuda!

Imoto_2

No jasne! Jest wspaniały i bardzo przekonywujący w rolach niemieckich oficerów. Tak bardzo, że oficer niemiecki nie kojarzy mi się, jak dawniej, z żołdakien znęcającym się nad więźniami i jeńcami tylko kojarzy mi się z Thomasem Kretschmanem. Pod tym względem jest wspaniałyn ambasadorem swojego kraju.

Imoto_2

"Imoto 2" masz rację. Jako Niemiecki oficer jest najlepszy i bardzo ładnie wygląda w uniformie. Doceniam tego aktora, chyba jedyny niemiecki aktor, którego uwielbiam.No może jeszcze Til S. Pozdrawiam wszystkich jego Fanów =]

Monika_16

Tak. Masz rację. Thomas i Til mają coś w sobie niezwykłego. Stworzyli zresztą w jednym filmie niezły duet - "W rękach wroga". Thomasa gra tam pierwszego oficera a Til kapitana łodzi podwodnej.

ataner1

Ja do tej ekipy dodaję jeszcze Benno Fürmanna.

diana6echo

No nie wiem czy kariera w chałturzastym Hollywodziu to jest dla niego najlepsze rozwiązanie. Życzę mu wielkich i pierwszoplanowych kreacji aktorskich ot co.

ataner1

poza tym mówi perfekt po angielsku, więc nie wiem diana, po co w ogóle założyłaś ten temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones