Thomas McDonell

Thomas Hunter Campbell McDonell

7,3
3 523 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas McDonell

Wiem,że jest podobny temat ale nie mogę tam odpisać. Tom tak bardzo przypomina mi mojego ukochanego Jonnego, że nie mogę oderwać oczu od tego młodego aktora, co więcej 2 lata starszy ode mnie ;p a tak na poważnie, życzę mu kariery i świetnych filmów, bo ma potencjał. :)

Katerina1

mam dokładnie takie same odczucia;D
ode mnie tez 2 lata starszy (ale nie ma na co liczyc ;p )

Black_Kitty

Zgadzam się. Istny JD za młodu. Sympatyczna facjata

Katerina1

Zastanawia mnie, co osoby mówiące o nim z takim uwielbieniem, myślą o nim teraz. Biorąc pod uwagę serial The 100 w którym gra, uważam że bardzo się zmienił i to niestety na niekorzyść. Kiedyś był naprawdę super jeśli chodzi o wygląd, ale teraz... No właśnie, jakie opinie są o nim teraz?

LadyAnna6

Nie widziałem z nim ani jednej produkcji więc jego uwielbienie totalnie mnie nie dotyczy, oceniając jednak urodę na podstawie zdjęć to uważam że właśnie w The 100 wygląda bardziej męsko i poważniej niż wcześniej .

Katerina1

Ale beka...hah Dokładnie to samo sobie pomyślałam! A filmu jeszcze nie widziałam, tylko śmignęło mi przed oczami ujęcie na reklamie w telewizji. I to było pierwsze skojarzenie:"Młody Johnny":)
Wchodzę na profil tego aktora, żeby obczajić, a tu niespodzianka: ktoś właśnie poruszył tą kwestię.:)

Katerina1

W filmie ,,bal maturalny,, faktycznie super przystojny
I fakt pierwsze skojarzenie moje było --jakże podobny do Deppa za młodych lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones