Thora Birch

Thora Renee Birch

7,4
4 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thora Birch

Według mnie jest bardzo sztuczną i nieciekawą aktorką, zresztą nie było jeszcze filmu z nią, który by podbił Hollywood. Każdy ma swoje zdanie, ale spodziewam sie że miłośnicy Thory będą mnie przeklinac. No cóż, ta aktorka jeszcze niczym nie zaimponowała.

Mefisto_2

może rzevzywiścdie (nie licząc american beauty) nie było filmu który stał sie superprodukcją, ale ma jeszce czas ;p poczekamy, zobaczymy ;)
a ja i tak ją lubie ;P
pozdro

Mefisto_2

Sztuczną to raczej nie jest. Nieciekawą, kwestia upodobań, a podbijalność holywood nie jest wyznacznikiem renomy aktora. Niektórzy po prostu maja w nosie gwiazdowanie i wybieraja specjalnie filmy nisko budżetowe.

Mefisto_2

jest tandetna bo nie brała udziału w tzw. "Super Produkcji" (czyt. kasowym kicie dla mas, który podbija Hollywood)?

to chyba się wzajemnie wyklucza! to raczej tandetny aktor gra w takim "hicie" jak "Fantastyczna Czwórka" ect. Thora jest "nietypową" aktorką, albo po prostu aktorką, a nie "gwiazdką"... może nie jest moją ulubioną aktorką, ale ma swój urok :)

ps. w American Beauty jako Jane Burnham bardzo mi się spodobała, a jest to jeden z bardziej cenionych filmów (i nie o kasę mi teraz chodzi)...

Mefisto_2

A czy zadaniem każdego filmu jest 'podbicie Hollywood'? Zagrała świetnie w wielu produkcjach - najsłynniejsze to choćby 'Ghost World' i 'American Beauty'. Podaj przykład aktorki, która Ci imponuje. Rozumiem, że Thora nie jest za piękna, ale talentu na pewno odmówić jej nie można!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones