Tim KangI

Yila Timothy Kang

8,3
1 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Kang

Lubie gre tego kolesia. Jest taki wyluzowany ale z lekkim sarkazmem. Swietna rola w Mentaliscie

użytkownik usunięty
karol66

Też go lubię! Znam go jedynie z Mentalisty, ale świetnie tam gra. Niby jest na poboczu akcji, choć Lisbon zawsze straszy "...albo detektyw Cho z panem porozmawia" ;)

tez go głównie z "Mentalisty" kojarzę, świetny jest!!

bs85

Koleżka jest maksymalny ! Kamienna twarz. Na 49 odcinków , w których wystąpił, chyba tylko w jednym się uśmiechnął :)
The Master Of Poker Face !

Ja też zam go tylko z "Mentalisty" i tam gra świetnie,genialnie :D uwielbiam te sceny w których przesłuchuje podejrzanych :)

On A Friday

Czytałam gdzieś wypowiedz, że serial byłby lepszy gdyby główną parą agentów byli tylko i wyłącznie Cho i Jane.;)) I racja oni są fajni jak pracują razem. Cho jest genialny w tym serialu. Podobał mi się docinek, gdy podejrzewali o morderstwo miejscową wiedźmę jak Jane wpakował Cho w zaklęcie wiążące. Biedak najadł się strachu i ciągle o tym mówił. Jest po prostu super..;))

użytkownik usunięty
karol66

I jakby było mało, jest na dodatek zaje*iście przystojny... *_*

karol66

Też uwielbiam go za tą rolę. Oczywiście najbardziej powala jego kamienna twarz. Ale raz pojawiło się na niej coś na kształt uśmiechu :) Świetny aktor, mimo niewielkiej roli w serialu, przyciąga uwagę

Mea92

aneant89, też pamiętam ten odcinek, uśmiałam się strasznie :) Rewelacyjna postać. Zdecydowanie Patrick i Cho to moi ulubieńcy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones