Tim RothI

Timothy Simon Smith

8,3
33 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Roth

Widziałam go w kilku filmach i choć przeważnie nadaje sie na ,,ciemne" charaktery to
zawsze jest doskonały. Oglądając go w ,,rob royu" nienawidzilam go. Mimo, ze nie jest
typem amanta ma w sobie taka zniewalajaca meskosc, której pozbawieni są dzisiejsze istoty
płci męskiej typu: Efron, Ronaldo itp?
No po prostu ma to ,,cos".

ignis_2

Haha, zastanawiałam się, czy tylko ja doszłam do wniosku, że nie mając klasycznej urody, Tim Roth jest bardzo pociągający i ma właśnie to "coś" :) poza tym genialny aktor, uwielbiam jego kreacje. Nie pozostaje mi nic innego, jak obejrzeć "1900: Człowiek legenda" :D

buszasz

A ja nie mogę oglądać filmów z tym człowiekiem.... Jest jedyną osobą jaką znam i mam ochotę pobić za wyraz twarzy jaki ma. Jest strasznie odrzucający, odrażający, taki mały gnojek który myśli że może wszystko a tak na prawdę widzę go jako małego człowieczka machającego rękoma gdy normalnych wielkości mężczyzna trzyma przytrzymuje go za głowę. Osobiście nie widzę w nim ani jednej cechy która można uznać za seksowną.

ignis_2

Ja pierwszy raz go zobaczyłem w poniedziałkowym cyklu Teatr na świecie gdy TVP nadawało cokolwiek nadającego się do obejrzenia. Grał złego chłopca , handlarza bronią - razem z nim graa chyba Nina Siemaszko ale nie jestem pewien- pamiętam jego tekst" Moje motto to : Frontem do klienta i ładuj" Dopiero po kilku latach zobaczyłem go w Rezerwuarze Krwi a potem w Fikcyjnej Pulpie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones