Timothy Spall

Timothy Leonard Spall

7,7
18 377 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothy Spall

Można sobie kpić z urody aktora, jednak właśnie tacy jak Spall dodają cokolwiek realizmu filmom. No bo co to, sami przystojniacy po świecie chodzą? Spall IDEALNY w roli w "Sweeney Todd" (celowa szpetota odgrywanego bohatera), świetny i bardzo przekonujący "Pierrepoint". Brawa :)

Fiorentinka

Wygląd jest względny, ale talent Spalla jest niekwestionowany. Koncertowo zagrał Churchilla w "Jak zostać królem"! Brawa, brawa i czapki z głów ;)

martap_dsa

Lubię tego aktora, rzeczywiście w "Sweeney Todd" zagrał świetnie ale... właśnie w "Jak zostać królem" kompletnie mi nie odpowiadał. Zupełnie nie przypominał Winstona Churchilla i zastanawiałem się czy nie można by po prostu dać mniej znanego ale za to bardziej podobnego aktora. Groźna mina to niestety za mało. Tylko proszę się nie obrażać bo to tylko moja skromna opinia.

http://schools-wikipedia.org/images/45/4577.jpg.htm
Ja nie widzę podobieństwa ;)

cardigan

Faktycznie bardziej już przypominał Kononowicza

31415jany

mi się on tylko kojarzy jako Parszywek z HP. ;P

Fiorentinka

zgadzam się to, że nie powala urodą jest bez znaczenia, ma talent a do filmów są potrzebni nie tylko przystojniacy...

Fiorentinka

wygląd nie jest ważny, ale talent jak najbardziej
świetny aktor, rewelacyjna rola w Jak zostać królem

Fiorentinka

Zgadza się. 100% racji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones