Tobias Moretti

Tobias Bloéb Moretti

7,4
630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobias Moretti

TOBIAS MORETTI TO TAKŻE MÓJ ULUBIONY AKTOR, NIESTETY JEDYNYM FILMEM Z JEGO UDZIAŁEM JAKI POSIADAM JEST "SEN O NOŻU". CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚC KUPIENIA W POLSCE JESZCZE INNYCH JEGO FILMÓW, CZY MA MOŻE KTOŚ FILMY Z TŁUMACZENIEM??

izabelawa

Poszukaj filmu "Speer und er", gdzie gra Hitlera. Ja nabyłam go za 19,50 przez internet i polecam.

shenzee

również polecam

izabelawa

A mi się marzy film die schatzinsel, znaczy wyspa skarbów co raz na 3-2 lata wyemitują w telewizji nie ma ktoś albo wie gdzie znaleźć ???

eolsen68

tak die Schatinsel jest super ,filmem , jednym z najlepszych tobiasa ,gra tam kapitana Silvera i można go znaleźć w internecie ;)

izabelawa

W internecie znalazłam Der Liebeswunsch niestety bez lektora i napisów.

izabelawa

No to teraz (2014r.) ukazał się nowy europejski western. I on gra tam jedną z pierwszoplanowych postaci. W ogóle mocno się zdziwiłem jak odkryłem kto to. Twarz kojarzyła mi się, ale nie miałem pojęcia z kim. Dopiero w filmografii odkryłem, że to przecież komisarz Rex (pierwszy i najlepszy). No ale to było lata temu i teraz trochę się zmienił... choć może nie do końca. Film moim zdaniem wart obejrzenia. Polecam go nie tylko miłośnikom konwencji westernowej :))

izabelawa

dark valley ! polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones