Todd PhillipsI

Todd Bunzl

7,7
4 621 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Todd Phillips

Facet przez lata kręcił cringe pokroju "The Hangover", by w tym roku zrzucić z fotela "Jokerem" - być może najwybitniejszym filmem komiksowym w historii kina.

Oby facet wybrał właściwą drogę i w przyszłości dał nam nie jeden niesamowity film. Z tych wszystkich speców od komedii, którzy ostatnio zaczęli się wspinać na wyższą półkę (McKay, starszy Farrelly), to właśnie Phillips kryje w sobie najznamienitszy potencjał. Dajesz, Todd! Nie chcę żadnego rozczarowania na Tobie!

kryst007

Reżyser Kac Vegas nakręcił Jokera, a scenarzysta napisał Czarnobyl, a odtwórca głównej roli zbiera nominacje do Oscara i kręci oscarowe filmy. Widać prawdziwe talenty stały za serią Kac Vegas.

szmyrgiel

Tak, też mnie niedawno zmurowało, gdy spojrzałem na dotychczasowy dorobek scenarzysty "Czarnobyla". Ciekawe, ile jeszcze wielkich talentów się kryje wśród tych produkcji niższych lotów...

kryst007

Od czegoś trzeba zacząć, żeby mieć pieniądze na ambitniejsze projekty. W Polsce mamy Karolaka, który prowadzi teatr, wystawiając trudne sztuki. Co więcej, role teatralne Karolaka nijak się mają do głupkowatych komedii i seriali, do których nas przyzwyczaił

kryst007

Trochę casus Matthew McConaughey w True Detective i Dallas Buyers Club, ale od stony twórcy filmu.

kryst007

Bo pomiędzy komedią a dramatem jest naprawdę cienka granica. Tylko w naszych zaszufladkowanych głowa to dwa odległe bieguny.

kryst007

Bo ludzie, którzy lubią rozweselać innych i ostro imprezować mają najmroczniejsze umysły...

Hustla

Robin Williams

kryst007

Jak nie jednym z najwybitniejszych w historii kina Ever!!!

kryst007

mocno przeceniony jest ten joker, dobry film w porywach do bardzo dobry, ale nie wybitny

znerwicowany

pierdo... bzdety pajacu.film wybitny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones