Tom Araya

Tomás Enrique Araya Díaz

8,8
18 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Tom Araya

I ten niesamowity głos Toma! Choćby taki Angel of death, Hell awaits czy Necrophobic.. POTĘGA!!!!!!

son_of_Abaddon

Seasons in the Abbys moim zdaniem również. War Ensemble to utwór na miarę wymienionych przez Ciebie kawałków.
Tytułowy kawałek z tego albumu jest tak doskonały jak tytułowy z SOH.
A tak w oóle to trochę niedoceniony bywa Kill Again.
Nawiasem mówiąc... Show No Mercy wolę od Kill em all i jest to moja ulubiona płyta (ale nie ich najlepsza).

armarange

Wiadomo, ja również. Co do Metalliki to chyba "dwójkę" cenię najbardziej, potem "Puppetsy" a potem to już poszli w jeden riff i o nich "zapomniałem".

son_of_Abaddon

Na AJFA jeden riff ? To ciekawa opinia.

armarange

Tzn w skrócie chodzi mi o to, że poszli w ten charakterystyczny rytm z tym "dżyn dżyn dżyn dżyn itd" nie ma tam już tej szybkości i mnie od tego czasu zaczęli nudzić

son_of_Abaddon

No ok. Nie wiem o co chodzi z tym dzyń ale spoko. Każdy ma jakiegoś bzika jak śpiewali przed ponad 30 - tu laty dla dzieciaków. Dla mnie szybkość nie jest najważniejsza , Slayer po RIB odszedł od "nawalania" non-stop i SOH pokazało. że thrash może być zabójczo ciężki, nie tylko szybki (wcześniej na MOP był oczywiście The Thing That Should Not Be).
AJFA to "One" czy "Harvester of Sorrow" - utwory na miarę MOP jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones