Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

1.najgorsza rola
2.najgorszy film
3. najlepsza rola
4.najlepszy film

Sparow5

W jajach w tropikach gral nie kojarze go tam ale gral,oceniam film na 1/10.
Cala masa dobrych filmow,niemalze genialna rola w Zakladniku,Ostatni Samuraj takze wypadl dobrze.
A ty jak myslisz?

Sparow5

Ogólnie uwielbiam Toma i wszystkie jego filmy, ale najmniej lubię "Legendę" reżyserii Ridleya Scotta. Za to w "Młodych strzelbach" nie sposób go dostrzec, bo zagrał tylko kowboja którego ktoś z paczki Kida zastrzelił, bo ponoć chciał wiedzieć jak to jest, kiedy do ciebie strzelają... A moim ulubionym filmem jest seria Mission: Impossible i Top Gun, uwielbiam te filmy. Poza tym bardzo lubię Wybuchową Parę, Wojna światów, Firma też była bardzo dobra. :))

Sparow5

Najgorszą rolą w najgorszym filmie będze z pewnością Jack Reacher w filmie pod tym samym tytułem (adaptacja powieści Lee Childa).

Sparow5

1.najgorsza rola - Wojna Światów i wydaje się ze Jack Reacher: Jednym strzałem(głównie chodzi mi o warunki fizyczne głównego bohatera i jak bardzo odstaje od nich Tom)
2.najgorszy film - Wojna Światów
3. najlepsza rola - Rain Man
4.najlepszy film - Ludzie Honoru, Rain Man

rysiu22

Ha, moglbym sie podpisac pod tym w 100% :) No moze w najlepszej roli wzialbym pod uwage tez Jaja w tropikach, gdzie to on "zjadl" caly film.

Joopiter

Masz rację, choć w "Jajach" to była bardziej kwestia bardzo dobrej charakteryzacji :) niż gry aktorskiej. A Rain Man i Ludzie Honoru dał popis gry aktorskiej wg. Mnie

użytkownik usunięty
Sparow5

1 - W ,, Walkrii ''
2 - ,, Walkiria ''
3 - ,, Jaja w tropikach ''
4 - ,, Zakładnik ''

użytkownik usunięty
Sparow5

1. wszystkie, z wyjątkiem "Wywiad z wampirem"
2. jw
3. Lestat
4. "Wywiad z wampirem"

Nie kpij, bo miał kilka dobrych ról, też wiele średnich. Mimo, że nie uważam go za jakiegoś wybitnego aktora, to jego średnia w porównaniu z innymi panami jest bardzo zaniżona. Chłop grał u Spielberga, Kubricka, Olivera Stone, Paula Thomasa Andersona, Ridleya Scotta i De Palmy czym nie może pochwalić się każdy aktor.

użytkownik usunięty
przemyslav07

Nie kpię, nie kpię, ale jakie ma znaczenie u kogo zagrał?

Sparow5

Z tych co widziałem:
1. Wywiad z wampierem
2. Legenda
3. Rain man
4. Oczy szeroko zamknięte

Sparow5

widziałam jego wszystkie filmy wiec postaram sie być obiektywna:
1. Ukryta strategia
2. Ukryta strategia/Legenda
3. Top Gun (klasyka)/Rain Man/Koktajl/Urodzony 4 lipca (dziwie sie, że nikt tego tytułu jeszcze nie wymienił)/Ludzie honoru/Wywiad z wampirem (powalił mnie na kolana kreacją Lestata)/ Oczy szeroko zamknięte/Magnolia!/Vanilla Sky/Jaja w tropikach i Rock of Ages (tylko dzięki TC i muzyce dało sie przełknąć ten film, no jeszcze należy wyróżnić Branda i Zeta-Jones, ale Cruise swoją kreatywnością przyciągnął bardziej niż pierwszoplanowi bohaterowie)
4. Top Gun/Koktajl/Ludzie honoru/Oczy szeroko zamknięte/Raport mniejszości/Ostatni samuraj

Carlla_24

Oceniam aktora, nie człowieka. Świetny.

1. Wojna światów (chociaż film nie był najgorszy)
2. Ukryta strategia (dno)
3. Urodzony 4 lipca, chociaż w Jajach w tropikach, jest świetny, nie tylko dzięki charakteryzacji. Sporo świetnych ról już wymienionych, zwłaszcza we wpisie powyżej.
4. Chyba Urodzony 4 lipca, jak dla mnie jeden z najlepszych filmów o "Wietnamie". Chociaż Rain Man i Wywiad z wampirem, też jak dla mnie świetne.

TomaszO1983

fajnie, że jeszcze są nieliczne osoby, które oceniają aktora po jego umiejętnościach a nie na podstawie poglądów religijnych czy wyglądu - chociaż to drugie można jeszcze jakoś rozumieć ;)

Sparow5

Dream is always the same:
https://www.youtube.com/watch?v=n3i3ZB4rHew

Sparow5

1. Najgorsza rola: "Wywiad z wampirem"
2. Najgorszy film: "Wywiad z wampirem"
3. Najlepsza rola: "Top Gun"
4. Najlepszy film: "Mission: Impossible 5 - Rogue Nation"

Sparow5

Najgorsze nie wiem, mimo wszystko od słabych filmów staram się trzymać z daleka. Z resztą nie ma problemów.

3. Magnolia
4. Oczy Szeroko zamknięte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones