Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Kiedyś jak byłam siksą podobał mi się taki z Top Guna, a teraz to dosyć że ma denerwującą urodę to facet do tego sfiksował. Ta jego religia go omamiła. Dziwiłam się czemu ta Kate od kąt jest z nim jest taka cichociemna, jak w transie, a to pewnie wpływ męża był i jego gości. Dobrze, że się w porę obudziła. Ciekawa jestem czy skończy jak Kidman. Ogólnie nie wypowiadam się na forum o życiu prywatnym aktorów, ale ta sprawa cuchnie i nie powinien dostać opieki nad córką, bo przecież cały świat wie czym on się zajmuje. No chyba że scjentolodzy są po cichu wpychani w każdy szczebel różnych administracji. W sumie są różnie teorie spiskowe, że Żydzi po cichu rządzą światem, więc tamci może też ....

użytkownik usunięty
storczykxd

Grupy scjentologiczny to jedna z odmian lóż masońskich, proszę Pani, zatem Szanownej Pani przypuszczenia są jak najbardziej zasadne. Natomiast chciałbym Szanownej Pani spytać, jak skończyła Szanowna Pani Kidman? Pozdrawiam serdecznie.

Pani Kidman Pan Tom odebrał jej ich adoptowane dzieci, nie widuje ich, a one zostały nastawione przeciwko jej. Nie mogła się sądzić, nic publicznie wypowiadać o ich małżeństwie, ich rozwodzie, gdyż była zastraszana. Jak by coś pisnęła to by jej jakieś tajemnice zostały ujawnione przez ową sektę. Przynajmniej takie są ploty, a Tom niby zapowiedział, że będzie walczył córkę. Pozdrawiam serdecznie również.

storczykxd

Oj tam, kto w co wierzy i co komu odpowiada, to już nie nasza sprawa, ważne że Tom Cruise to dobry aktor (bynajmniej wg mnie). Staram się nie interesować życiem prywatnym gwiazd (zwariować można non stop słuchając, że ten ćpa, a tamten nie, a temu ukradli bilet w pociągu i go kanary dorwały i musiał zapłacić ale wytoczył sprawę i wygrał bo jest znany xD). A już na pewno nie obchodzi mnie kwestia wiary. Przecież Kate wiedziała że wiąże się ze scjentologiem i czym to grozi. Skoro religia nakazuje (czy tam zakazuje) mu czynić tak a nie inaczej, to co, ma tego nie przestrzegać, bo np. chrześcijanie mają w d*pie większość przykazań? Nie róbcie z siebie świętych. Skoro Cruise chce słuchać (płacić grubą kasę dla) swojego guru, to proszę bardzo, ja mu w rachunki z przelewów zaglądać nie będę. Pozdrawiam..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones