Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Co on zrobił w ,,Kapitanie Philipsie '' ? Tylko potwierdził , że jest wybitnym aktorem.

plaZmus92

Potwierdził? ;)

jankotelegazeta23

Oczywiście. Szczególnie w ostatniej scenie. Szok jest zagrany po prostu bezbłędnie. Każdy ruch, nawet najdrobniejsze drgnięcie mięśnia twarzy, jakby było dokładnie przemyślane, albo jakby rzeczywiście wrzucili go do łajby pełnej piratów na chwilę przed kręceniem.

Ecuez

Nie oglądałem filmu. Chodziło mi raczej o to kiedy on w ogóle udowodnił, że jest wybitnym aktorem (skoro jak pisze autor, w KP to potwierdził).

jankotelegazeta23

Zielona mila, Szeregowiec Ryan, Forrest Gump... Uważasz, że kiepsko tam zagrał?

Ecuez

Filadelfia, Cast Away, Forrest, tam wypadł najlepiej.
Ryan i Mila IMO niestety dużo gorzej, choć w tym drugim przypadku to nie końca wina Tomka.

jankotelegazeta23

Świetny aktor. Zawsze tak uważałam, ale wczoraj po obejrzeniu "Kapitana Phillipsa"... po ostatniej scenie zagranej przez niego genialnie, stwierdziłam, iż posiada wybitny talent aktorski. Wielki szacunek dla niego. Scena bardzo poruszająca.
- Ecuez, zgadzam się z Tobą. :)

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Ecuez

Ecuez akurat to co wymieniłeś nie jest niczym nadzwyczajnym :D

jankotelegazeta23

Hmmm wg mnie ,,Forrest Gump'' to jego rola życia , a rola w KP przekonała mnie , że jest wybitnym aktorem , wystarczy?

plaZmus92

Czy rola życia? Być może. Akurat jego emploi bardzo pasowało do roli Forresta.
Tomek do dobry aktor, ale czasami zdarzają mu się słabsze role jak np. IMO Mila czy Ryan.
Jeśli chodzi o jego pokolenie wolę zdecydowanie bardziej Spaceya, Day-Lewisa, Oldmana czy (nieco młodszego) P.S.Hoffmana, którzy praktycznie w każdej roli się odnajdą.

Ecuez

Zgadzam się z Tobą co do słowa. Ostatnia scena w wykonaniu Hanksa rozkłada na łopatki. Oglądałam ten film wczoraj, ale ta scena cały czas jest w mojej głowie. Fajnie było zobaczyć Toma Hanksa po dłuższej przerwie, dawno już żadnego filmu z nim nie oglądałam.

plaZmus92

Właśnie :3 wielbię go! głupia jestem, że dopiero od niedawna z nim filmy zaczęłam oglądać. Super aktor! Już sporo ich widziałam. I mam zamiar iść do kina, zastanawiałam się Kapitan Philips vs Thor 2. Ale Tom Hanks sam w sobie bardziej pchnie na Philipsa, do tego widzę że film ludziom się podoba. :)

Lost815

byłam na obu i oba polecam :) dwa gatunkowo różne filmy :p a Hanks geniusz :)

plaZmus92

brawurowa rola. ze wszystkiego potrafi wycisnąć tyle, że człowiek wstrzymuje oddech.

plaZmus92

Ponoć Hanks ma za tę rolę pewną nominację do Oscara, kto wie może i kolejną statuetkę...

madz20

Trzymam kciuki za niego :P

madz20

Na pewno , kto może go przepić ?

plaZmus92

*przebić ;D

plaZmus92

Ślę linki typów :).... niestety pominęli kwestię picia :D!
http://www.awardscircuit.com/oscar-predictions/
http://www.hollywoodreporter.com/race/oscar-predictions-scott-feinbergs-first-59 5579

madz20

Tak trzeźwo to analizując , zapowiada się starcie tytanów . DiCaprio i Hanks . DiCaprio też uwielbiam , jednak wygrywa Tomek on jako aktor jest dla mnie postacią kultową.
Proszę , zwróć też uwagę na propozycje za role drugoplanowe , przewija się Barkhad Abdi ciekawe czy akademia odważy się dać mu chociaż nominacje ?

plaZmus92

dokładnie!

plaZmus92

W ,,Captain Phillips" ostatnią scenę zagrał mistrzowsko. Ja sama nie mogłam się przez jakiś czas po tym ogarnąć, aż się w końcu popłakałam (co nie zdarza mi się chyba często po filmach i tym bardziej to jest niesamowite).

lenag

Na mnie też to zrobiło duże wrażenie , tak się wczułem w seans , że sam poczułem ulgę gdy go odbili. Ten film wywołuje emocje .

plaZmus92

Mnie również ! :D Najlepszy film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones