Tom HardyI

Edward Thomas Hardy

8,8
128 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hardy

Bo takie właśnie odnoszę wrażenie czytając wpisy na forum oraz widząc jego oceny.
Też uważam, że to bardzo dobry aktor, umiejący zagrać realistycznie, (widziałem z nim 9 filmów), ale bez przesady. Nie jest on dla mnie geniuszem aktorstwa (przynajmniej na razie) i jednym z najlepszych aktorów wszech czasów.
Wpis kieruję raczej do nie-fanów (jeśli tacy w ogóle są ;) ). A może jest ktoś kto w ogóle go nie lubi jako aktora?

P.S. Proszę mnie nie obrażać, bo ja też tego nie robię.

MarcoK

Nie no spoko, kim jest Hardy żeby go totalnie uwielbiać, ma swoje wady. Pewnie pierwsze co miałeś na myśli, że biorą go do filmów wysokobudżetowych (Madmax, Zjawa) i masz wrażenie że ci zaraz spod łóżka wyjdzie, bardzo szybko zyskał sławę. Bez przesady, jak trzeba to jeżdżą po nim nawet jego wierni fani. :) Hardy to dziwaczny aktor, genialny na swój popieprzony sposób, nie dziwie sie że jest dla kogoś irytujący,zawsze jakiś taki sugestywny, może dla kogoś wtórny, raz wyrazisty a raz nie, zależy jaki charakter gra/ w jakim gatunku filmowym, często ze świdrującym wzrokiem. To już osobiste odczucia co do jego talentu. Mogę go mieć w du pie kiedy to dostaje debilny scenariusz i tym samym reżyser nie daje mu się totalnie wykazać i wychodzi na debila. zła rola to zły Hardy jak dla mnie.

MadFuriosa

No przyznam, że odczuwam lekką wtórność w jego rolach, w sumie często gra czarne charaktery lub przynajmniej postaci łamiące prawo, które widz ma polubić: Legend, Gangster, Mroczny Rycerz powstaje i Brudny szmal. Teraz 2 filmy z nim dostały największą ilość nominacji do Oscarów (z czego jeden to szok) i w dodatku są najpopularniejszymi (najbardziej rozreklamowanymi) kandydatami do ważnych Nagród Akademii (nie liczę tu nowego Star Wars czy Jurassic World). Więc zgodzę się z tym, że ma się wrażenie iż gra we wszystkich filmach.

MarcoK

Taak, on sam mówił że takie postacie uwielbia grać i widać jeszcze z tym nie skończył

MarcoK

Ja go lubię i szanuję odkąd zobaczyłam "The Take" jakieś sześć lat temu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones