Tom HardyI

Edward Thomas Hardy

8,8
128 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hardy

Czy nie uważacie że ci dwaj aktorzy mają bardzo podobną barwę głosu?
Właśnie przypominałam sobie "Zakochaną Złośnicę" - mój ulubiony film z czasów kiedy chodziłam do LO (oj dawno już to było!, a do filmu mam ogromny sentyment) z moim ulubionym ś.p. Heath'em L. i zastanawiałam się gdzie ostatnio słyszałam jego głos, bo przecież ostatnim seansem z nim w moim przypadku był Dark Knight czy też Parnassus. No i już wiem - w filmie "This means war" :) No tak - to raczej Tom Hardy ma podobny głos do H.L. Nie ważne, mam nadzieję że T.H., którego ubóstwiam, głównie za rolę w Rock'N'Rolli i Incepcji, długo będzie jeszcze dostarczał nam świetnej filmowej rozrywki :)

vilandra_4

Mysle ze W TDKR Hardy zagra na jego poziomie. Po trailerach ciary przechodza od jego glosu, spojrzenia i gestow takze sadze ze bedzie gral rewelacyjnie. Po filmach Warrior, Bronson czy This means war mozna stwierdzic ze jest rewelacyjnym aktorem i wiekszosc rezyserow to doceni tak jak Nolan:)

vilandra_4

Nie wydaje mi się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones