Tom HardyI

Edward Thomas Hardy

8,8
128 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hardy

Czy po roku 2012 w rankingu filmwebu będzie w pierwszej setce? Nie tak dawno był na
miejscu powyżej 400, a już jest na 286. Po trzeciej części Mrocznego Rycerza pewnie będzie
niezły awans, tak jak było z Heath'em Ledgerem po części drugiej.

Slowianin

Mam to samo przeczucie, to może być skok. Jest charakterystycznym aktorem i gra w dobrych filmach. Wiadomo nie wszystkie są dobre, części nie widziałem ale i tak może mu pozazdrościć nie jeden aktor.

Slowianin

TAK Na pewno, jak dobrze pójdzie to przed polską premierą będzie w setce

michal055

Już jest 101, więc to kwestia kilku dni :)

sylwusia_dz

Widziałam z nim 16 filmów co jest czystym przypadkiem bo jako mężczyzna może być ale dupy nie urywa ale jest świetnym aktorem więc skoro już jest na 101 miejscu to czuje że będzie koło 70 po TDKR i dobrze bo mu się należy :)

Slowianin

Jest już w Top100

Slowianin

Dobre miałem przeczucie.

Slowianin

Już jest 93. Dziw bierze, że tak późno bo już nie raz pokazywał że jest świetnym aktorem. Dzisiaj widziałem go w TDKR- nie wyobrażam sobie, żeby można było lepiej zagrać Bane

Slowianin

#82
Widać, że zrobił się bardzo znany po premierze TDKR, oby przez to nie grał w komercyjnych papkach.
A tak przy okazji to nie wiem który ma lepszy talent: Hardy, czy Fassbender. Dla mnie to najlepsi współcześni aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones