Tom HardyI

Edward Thomas Hardy

8,8
128 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hardy

chodzi jeszcze gorzej niż w gangsterach , jakaś choroba nóg czy co??? ostatnie role to albo siedzi cały film albo chodzi jak kaleka ,ja tak chodze po cugu, wszystko napierd.... może teżma problem albo już taki styl :D

sitall

Wiesz, że też na to zwróciłem uwagę? Z jednej strony zarówno Forrest Bondurant (Gangster) jak i Bob Saginowski (Brudny szmal) to goście z gatunku” twardogłowych milczkowatych cwaniaków” – pozornie głupi, w rzeczywistości cholernie cwani - więc charakterystyczny "kaczy chód" z bujaniem barkami mógłby być celowym aktorskim zagraniem.
Z drugiej jednak strony w Wojowniku Hardy chodził identycznie. Dlatego wydaje mi się, że taka już po prostu gościa uroda i trzeba się przyzwyczaić :)

sitall

Mi się wydaje, że jest to celowe. Takiego właśnie miał zagrać i tak miał chodzić. Spójrz na jego chód np. w Incepcji albo RocknRolla czy To jest wojna - tam chodzi normalnie. Myślę, że miało to po prostu bardziej odwzorować jego postać. Bo mimo wszystko Postaci z Wojownika, Ganstera i Brudnego szmalu są nawet podobne charakterami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones