Tom HardyI

Edward Thomas Hardy

8,8
128 428 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hardy
wojti_venom

mieszkam w Holandii, przed chwilą wróciłem z kina więc mogę podzielić się opinią na gorąco :) moim zdaniem Hardy zagrał świetnie, chociaż jego mimika twarzy została została rzecz jasna bardzo ograniczona, nadrabia mową ciała, jego głos brzmi demonicznie, dobrze obsadzona rola. film ogólnie jest fenomenalny, zwroty akcji kilkukrotnie wgniatają w fotel, ludzie po seansie wstali z miejsc i zaczęli klaskać, a to się nie zdarza za każdym razem. piękne zwieńczenie sagi. więcej na ten temat na pewno an forum filmu. pozdrawiam!

msomerton

ok , dizeki , też pozdraiwam ^^

wojti_venom

totalnie sie zgadzam z pzredmowca, wlasnie wrocilam z kina. Maska Bane'a byla bardzo duza z czego mimika prwie nie widoczna ale mowa ciala, gestykulacja, glos (cos z rodzaju inteligentny szaleniec, jelsi wiecie co mam na mysli?) wsyztsko nadrabia. Jednakze, bardzo zaluje, ze maska tyle zaslonila:/ Bardzo jestem ciekawa jego roli wtedy, podejrzewam, ze zagralby tak dobrze jak w Bronsonie.

levus112

czyli moge szykowac sie na dobre kino ;]

wojti_venom

na dobre tak:) chociaz osobista opinia jest taka ze dwojka byla lepsza i troszke poczatek sie dluzyl ale reszta nadrobila. NIektore rzeczy troszke mnie zniesmaczyly (ale to tylko ja, niektore rzeczy ktore dla innych nic nie znaczyly dla mnie obnizyly ocene) dlatego dalam 7. Znajomy dal 8:)

levus112

ale film ujrzy swiatlo dzienne w polsce , czy nie wiesz ;p ?

wojti_venom

oj nie wiem, bo slyszalam, ze podobno Nolan chce przerwac yswietlanie w kinach. co jest dla mnie glupota. No ale nie obrazajac nikogo, czegos takiego idiotycznego sie spodziewalam po amerykanshkich reakcjach. No bo rzeczywiscie, zaprzestanie filmu w kinach na prawde poprawi sytuacje i zaden swirus juz nie zatakuje. a kiedy jest data premiery w PL?

levus112

27 lipca czyli za 6 dni... dla mnie to tez jest glupota , a specjalnie chcialem sie wybrac do kina na TDKR ( w kinie nei byłem juz 5 lat ;D) wiec chciałem wybrac sie w koncu na cos szczególnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones